Sürekli İşçi Alımı

belediye işkur üzerinden 10 beden işçisi alımı

belediye işkur üzerinden 10 beden işçisi alımı yapacağını duyurdu. Kamu kurum ve kuruluşlarına son dönemlerde en çok alım yapan belediye başkanlıkları oldu. Corona virüs salgını sonra kamu kurum ve kuruluşları istihdamın artırılması ve bünyesindeki eksik personel ihtiyaçlarını gidermek amacıyla, Türkiye iş kurumu ’nun resmi sitesi içerisinde kurum dışı ilanlar kategorisinde değişik illerde ve değişik pozisyonlarda bir çok ilan yayınlamakta. Bu kapsamda ise belediye işkur üzerinden toplamda 10 kişilik beden işçisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

İşkur belediye alımı tarihleri

Şırnak İli İdil Belediye Başkanlığı Personel Ltd. Şti. tarafından Türkiye iş kurumu aracılığı ile Kpss şartı aranmadan daimi işçi statüsünde 10 beden işçisi alımı gerçekleştirecek. Başvuru yapacak olan kişiler 18.02.2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebilecekler. Başvurularını gerçekleştirecek vatandaşlar bulunulan kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

belediye işkur
belediye işkur

Beden İşçisi aranan özellikler (10 personel)

Adaylarda aranan nitelikler ile ilgili olarak kurum tarafından sadece Türk Vatandaşı olmak ve İdil ilçesinde ikamet ediyor olmak şartı belirtilmiş olup başkaca bir açıklamaya yer verilmemiştir. İlana başvuru yapacak olan adayların haberimizin sonunda paylaştığımız başvuru kılavuzunda yer alan kurum iletişim numarasını arayarak veya kuruma giderek aranan nitelikler hakkında daha detaylı bilgi alabileceklerdir.

Adaylardan istenen belgeler

Sağlık raporu, Adli sicil kaydı, İş arayan kayıt belgesi, Kimlik fotokopisi, Yerleşim yeri belgesi ve Askerlik durum belgesi istenmektedir.

belediye işkur alımları hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu