özel güvenlik iş ilanları

belediye özel güvenlik alımı yaş şartsız 20 kişi

Belediye özel güvenlik alımı yapacağını duyurdu. Türkiye iş kurumu, kurum dışı iş ilanları kategorisinde yayınlanan ilana göre belediye başkanlığı yaş şartı ve ikamet şartsız toplamda 20 özel güvenlik görevlisi istihdam edeceğini duyurdu. Belediye özel güvenlik alımı daimi kadroda istihdam edileceği belirtildi.

Belediye güvenlik alım başvuru şartları

Belediye güvenlik alımı için başvuru yapacak olan adaylar 06.04.2021 ile 09.04.2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını kılavuzunda bulunan (İnönü mahallesi 15 sokak no:59 Akhisar/Manisa adresine bizzat yapmaları gerekmektedir.

özel güvenlik için aranan şartlar

özel güvenlik için aranan şartlar ise Türk vatandaşı olmak, 5188 sayılı kanun kapsamında özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, kamu haklarından mahkum olmaması gerekmekte, affa uğramış olsa dahi belli suçlardan mahkum olmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak, görev yapmasına engel olacak sağlık sorunu olmamak, 24 saat vardiyalı çalışma sistemine uygun olmalı.

Belediye personel alım için belgeler

Belediye personel alımı için işkur kayıt belgesi, Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet fotoğraf, Adli sicil kaydı, Kimlik belgesi, 5188 sayılı ögg kimlik belgesi ve Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.

başvuru linki

daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün