Sürekli İşçi Alımı

belediye personel alımı

belediye personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye iş kurumu, kurum dişi kategorisinde yayınladığı belediye personel alımı dahilinde toplamda 20 kişi istihdam edeceğini duyurdu. En az lise mezunu ve Kpss şartı olmaksızın kamu personel alımı gerçekleştirecek. Türkiye iş kurumu son dönemlerde istihdamın sağlanması ve kamu kurum ve kuruluşlarının eksik personel ihtiyacının giderilmesi adına birçok ülkede çeşitli branşlarda personel alımı yapmaya devam etmekte. İşkur‘un yayınladığı ilanlar ise issiz vatandaşlar tarafından umut kapısı olmaya devam ediyor. Belediye alımları ‘nın detayı haberimizde.

Belediye alımları

İzmir ilinin Bornova belediye başkanlığı tarafından işkur aracılığı ile yayınladığı ilana göre bünyesinden istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 20 kişilik belediye personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacak adaylar 27-01-2021 tarihinde aktif olacak ve 02-02-2021 tarihleri arasından başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Belediye işçi alımı başvuru

Belediye işçi alımına başvuru yapacak adaylar, haber altında paylaşacağımız işçi alımı kılavuzunda bulunan mail adresine mail yoluyla başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Adaylarda aranan nitelikler nelerdir

En az lise mezunu olmak (Lise üstü öğrenim görenler tercih sebebidir), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, Erkek adaylar için D veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, (Usta, İnşaat, oto tamir ve su tesisatı) olarak başvuru yapacak adaylar arasında mesleki yeterlilik belgesi tercih sebebidir. Başvuru yapacak adayların beden işçisi olarak çalışmasına engel bir sağlık sorunu bulunmamalıdır.

Adaylardan istenen belgeler nelerdir

Başvuru için adaylardan fotoğraflı ve detaylı olarak hazırlanmış CV (Özgeçmiş) istenmektedir.

Pandemi sebebi ile görüşmeye ön inceleme neticesinde tespit edilen adaylar davet edilecektir.

Başvuru kılavuzu

daha fazla iş ilanı hakkında bilgi almak için sosyal medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu