Sürekli İşçi Alımı

Büyükşehir belediyesi personel alımı 241 kişi

Büyükşehir belediyesi personel alımı yapacağını Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlandı. Türkiye iş kurumu, kurum dışı kategorisinde yayınlanan ilana göre Türkiye geneli başvuru yapmak kaydıyla 241 işçi alımı yapacağını duyurdu. Büyükşehir belediyesi personel alımı göze çarpan maddenin ise Türkiye geneli başvuruyu kabul etmesi olduğu görülmektedir. Son dönemlerde en yoğun olarak belediye başkanlıklarının personel alımına hız verdiği görülmektedir. Bu kapsamda ise istanbul büyükşehir belediyesi 241 personel alımı yapacağı görülmektedir.

Bir önceki 11 Belediye’ye işkur belediye personel alımı haberiniz için tıklayınız

İbb iş ilanları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Şehir Hatları A.Ş. tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlara göre alınacak 241 Personelin daimi kadroda 1 Kurumsal İletişim Uzmanı ve 240 Gemici olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar için başvurular 7 Şubat 2021 tarihinde sona erecektir.

Başvurular nereye ve nasıl yapılacak

Başvurular başvuru kılavuzunda yer alan kurum kariyer linki üzerinden yapılacaktır.

Kurumsal İletişim Uzmanı için nitelikler nelerdir (1 personel)

Üniversitelerin İletişim fakültesinden mezun olmak, Ulusal basında çalışma deneyimine ve iletişim ağına sahip olmak, Tercihen denizcilik sektörü basın ve yayın organları hakkında bilgi sahibi olmak, En az 10 yıl alanıyla ilgili iş tecrübesine sahip olmak, MS Office programını iyi seviyede kullanıyor olmak, Orta seviyede İngilizce biliyor olmak ve Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak şartları aranmaktadır.

Gemici için aranan nitelikler (240 personel)

35 yaşını aşmamış olmak, Tercihen denizcilik meslek lisesi güverte mezunu olmak veya en as lise mezunu olmak şartıyla STCW-78 sözleşmesi ve STCW-95 değişimin öngördüğü A-III/1 müfredat programlarını uygulayan ve ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından uygunluğu onaylanan kurslardan mezun olmak, En az Gemici ehliyetine sahip olmak, Staj harici en az 3 yıl deniz hizmeti (tecrübe) yapmış olmak ve Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

İş başvuru formu istenmektedir.

Başvuru Kılavuzu

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu