Sürekli İşçi Alımı

Eüaş personel alımı yapıyor kadrolu 150 kişi

 

Eüaş personel alımı yapmaktadır. Eüaş genel müdürlüğü 150 kişilik kamu personel alımı yapacağını duyurdu. Yapılacak olan alımlarda kadro dağılımlarda belirtildi. Son dönemlerde aile ve çalışma bakanlığı tarafından kamu personel alımı hız kazanmakta olduğu görülmekte. Pandemi nedeni ile işsizliğin yoğun olarak görüldüğü ülkemizde, Hükümet yetkilileri işsizliği azaltmak ve istihdamı sağlamak adına kolları sıvadı. Bu bakımdan kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı hız kazandı. Haberin detayı ogg haberler sitemizde…

Eüaş işçi alımı 150 daimi işçi

Eüaş (elektrik dağıtım As.) şirketi taşra işyerlerimize 4857 sayılı İş Kanununa tabi çalıştırılmak üzere 150 daimi işçi alımı yapılacaktır. Türkiye İş Kurumu Çankaya Hizmet Merkezi Şube Müdürlüğünce yayınlanacak ilanda aranılan şartları taşıyan istekliler, son başvuru tarihine kadar Çalışma ve İş Kurumu Genel Müdürlüğü kanalıyla adaylık başvurusunda bulunabilirler.

Adaylarda aranılan şartlar Çankaya Hizmet Merkezi Şube Müdürlüğü tarafından 10.12.2020 tarihinde ilan edilecek olup, İş Kurumuna başvuruda bulunacak adayların;

Başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 katı aday, öncelik hakkına sahip olarak başvuranlar arasından da açık iş sayısının 4 katı aday sözlü mülakat sınavına girmek üzere noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecektir. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilir. Kura çekimi tarih, saat ve yeri ile sözlü sınav gün, saat, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri Şirketin web sayfası adresinin duyurular bölümünde ilan edilecektir.

Eüaş personel alımı
Eüaş personel alımı

Bu duyurular tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yoluyla ayrıca tebligat yapılmaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıması.

İlanda yazılı okul/bölüm mezunu olması, Öncelik Belgesi olanların öncelik belgelerinin bulunması, Sağlık durumunun çok tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması, 4857 sayılı iş kanununa tabi daimi işçi statüsünde çalıştırılmak üzere 150 kişilik alım yapılacak işyerleri ile aranılan şartlar tablosu sunuldu.

Elektrik teknisyen alımı 119 kişi için;

Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisatçılığı, Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Bölümünün Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları Pano Monitörlüğü, Bobinaj veya Endüstriyel Bakım Onarım bölümlerinden mezun olmak.

Elektronik teknisyeni alımı 25 kişi için; Lise ve dengi okulların Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Bölümünün Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Büro Makinaları Teknik Servisi, Haberleşme Sistemleri veya Otomasyon Sistemleri bölümlerinden mezun olmak.

Kimya teknisyeni alımı 6 kişi için; Lise ve dengi okulların Kimya veya Kimya Teknolojisi mezunu olmak.

Başvurular: Türkiye İş Kurumu üzerinden 10 Aralık 2020 tarihinde başlayacak.

Detaylar için Tıklayınız

Eüaş personel alımı daha hızlı bilgi almak istiyorsanız sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu