Ögg Haber

Güvenlik Görevlileri İçin TBMM’de Önerge

Güvenlik Görevlileri İçin TBMM’de Önerge

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Türkiye büyük millet meclisi Başkanlığı ‘na sunmuş olduğu soru önergesinde güvenlik görevlilerinin meselelerini dile getirdi ve meseleler için Bakan ‘a önerge verdi.

Güvenlik görevlilerini ilgilendiren yasa önerisi Türkiye büyük millet meclisi ‘de. Güvenlik Görevlileri Haftası geçen haftaydı. Bu vesile ile Türkiye büyük millet meclisi ‘de güvenlik görevlileri konusunda muhtelif izahlar geldi. Bu izahlar güvenlik görevlilerini sevindirirken , Türkiye büyük millet meclisi ‘den bir haber şimdilik geldi. Edinilen nihai dakika verilerine göre İYİ Parti Milletvekili İsmail Ok , güvenlik görevlilesi için bir soru önergesi verdi.

TBMM Başkanlığı ‘na , Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ‘un yanıtlaması amacı ile soru önergesi veren Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, ülke çapında 320 binden fazla kalifiye güvenlik görevlisinin olduğunu, güvenlik görevlilerinin saldırganların ilk amacı olduğunu ve tehlikeli iş katagorisinde olduklarının altını çizdi.

Ok, verilen soru önergesinde , güvenlik görevlilerinin özlük haklarının iyileştirilmesi için bir çalışmanın olup olmadığını sordu.

ÖZEL GÜVENLİK HABER

Güvenlik Görevlileri

özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı

Adblock siteye girişinizi engelliyor

Siteye erişmek için lütfen reklam engelleyici eklentinizi kapatın.