özel güvenlik alımları

Güvenlik görevlisi alımı sürekli işçi pozisyonunda

Güvenlik görevlisi alımı ilanı yayınlandı. Türkiye iş kurumu aracılığı ile belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere toplamda 5 özel güvenlik görevlisi istihdam edilecek. İşkur kurum dışı iş ilanları kategorisinde yayınlanan ilana göre Kuşadası belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 personel istihdam ilanı yayınladı.

Güvenlik görevlisi alımı
Güvenlik görevlisi alımı

Kuşadası belediyesi özel güvenlik alımı

Kuşadası belediye başkanlığı yayınladı ilanda 5 kişilik bir ekibi bünyesinde barındırmak adına ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda bir detaya yer verildi. Başvuru için tarih olarak 29.03.2021 tarih olarak belirlendi. Başvuru yapacak olan adaylar cumhuriyet mahallesi ismet İnönü Bulvarı ege İşhanı apartmanı no:83/12 Kuşadası/Aydın adresine başvuru yapmaları gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi alım şartları

Güvenlik görevlisi için alım şartları ise şu şekilde belirlendi.

1 – Kuşadası Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Kuşadası Güvenlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Kuşadası Güvenlik ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kuşadası Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kuşadası Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kuşadası Güvenlik ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kuşadası Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Kuşadası Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kuşadası Güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

  1. adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.
  2. Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.
  3. Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.
  4. Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.
  5. bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.
  6. biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Güvenlik görevlisi alımı hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün