Özel Güvenlik

Güvenlik görevlisi ‘ne seni buraya kazık gibi dikmişler hakaretleri savurdu (video)

Güvenlik görevlisi olarak metro istasyonunda çalışan personeline hakaretler savurdu. ögg ‘nin ise soğuk kanlı olması gözlerden kaçmadı. Son dönemlerde korona virüs nedeni ile çeşitli tedbirler alınmaya devam ediyor.

En son olarak bir çok şehirde maskesiz olarak sokağa çıkma ’nin yasaklandığı ve bu yasağa uymayan vatandaşlar hakkında 900 TL para cezası uygulandığı bilinmekte. Ama maalesef cogu vatandaş bu uygulamaya uymadığı gözlemlenirken. İstanbul da bir vatandaşın ise maskesiz halde metroya binmesini engelleme çalışan ögg ’ni tahrik etmek için elinde geleni yapması güvenlik sektöründe pes dedirtti.


Güvenlik görevlisi

Bir vatandaşın metroya maskesiz binmesine izin vermeyen ve maske takmasının zorunlu olduğunu belirten özel güvenlik personelini ağır hakaretler maruz kalmasına neden oldu. Maske takmayan bir bayan özel güvenlik görevlisinin üstüne yürüyerek, maske takmadan da metroya bineceğini ifade etti. Bu arada cumhuriyet tv ekibinin olayı video ’ya çekmesinde tepki gösterdi. Ağır hakaretlere maruz kalan güvenlik görevlisi polis ekiplerine bildirmesinin üzere ‘’polis kim’’ diyerek tahriklerine devam etti.

Özel güvenlik haber olarak meslektaşımızın bu gibi durumlarda bile soğuk kanlılığını koruduğundan dolayı tebrik ederiz.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu