Güvenlik İş

Güvenlik iş sendikası naylon fatura için inceleme başlatıldı mı ?

Güvenlik iş sendikası – bilindiği üzere son dönemlerde zor günler geçirmeye devam ediyor. Sendika içinde yönetimin 2’ye bölündüğü ve Ömer çağırıcı ’yı artık istemedikleri bu yüzden çağırıcının Ergün Atalay  ile devamlı resimler paylaşarak kendini güçlü göstermeye çalıştığı iddiaları dolaşırken, güvenlik iş sendikası naylon fatura iddiaları, hakkında yapılan ihbarların ise soruşturma başlatılmasına neden olduğu iddia ediliyor. Sendikada haksız kazanç sağlamak adına naylon fatura alındığı ve bunları sendikaya mal edildiği iddiaları sonrasında, BİMER, Maliye bakanlığı, Cumhuriyet savcılığı gibi kurumlara ihbar ve suç durusunda bulunulmasının ardından soruşturma başlatılmasına neden olduğu ve kısa süre içerisinde naylon fatura iddiasında ismi geçen kişi ve kuruluşlar için işlem başlatılacağı iddia ediliyor.

Güvenlik iş sendikası
Güvenlik iş sendikası

BAM Güvenlik iş sendikası kayyum öngörüsü sonra iddialar çoğaldı

Sendikaya acılan kayyum istemli davanın yerel mahkeme tarafından ret vermesi ve üst mahkemeye gönderilen davada ise BAM (Bölge İdare Mahkemesi)’nin onaylaması ardından sendika içerisinde çözülmelere neden olduğu belirtilirken,  sendikaya muhalif kesimin ise Güvenlik İş Sendikası ‘nda sadece Ömer çağırıcıyı istemedikleri iddia edilmekte. Çağırıcın yaptığı hatalardan dolayı sendika ve üyelerin devamlı zarar ettiği ve en son olarak Marmaray çalışanlarının yanlış bilgilendirme sonucunda mevcut sendikalarından istifa ederek güvenlik iş sendikasına geçmesi ile 300 yakın özel güvenlik görevlisinin mağdur edildiği ve bunun sebebinin ise Ömer çağırıcı olduğu iddia ediliyor.

Ömer çağırıcının 600 bin değerindeki evi tekrar gündeme geldi

Ömer çağırıcının iddia edilen 600 bin yeni türk lirası değerinde bir evinin olduğu iddia edilmiş ve uzun süre gündemde  yerini aldığı bilinmekte. Bu ev iddiası ise yeni bir şikayete neden olacağı belirtilmekte. Sendikaya muhalif kesim ile yaptığımız kısa söyleşide genel başkan ve yakın çevresinin mal varlıklarının da araştırılmasının yapılmasını isteneceği ve bunun için gerekli birimlere görüşmeler sağlanmakta olduğu belirtiliyor.

özel güvenlik facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu