özel güvenlik sınavı

Güvenlik sınav sonuçları ne zaman AÇIKLANIR

 

Güvenlik sınav sonuçları ne zaman AÇIKLANIR – kamu kurum ve kuruluşlarında veya özel sektörde özel güvenlik görevlisi olmak isteyen kişilerin sayısı günden güne artmakta olduğu görülürken.

Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman AÇIKLANIR
Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman AÇIKLANIR

Güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyenlerin bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen kişilerin bulundukları illerdeki özel güvenlik temel eğitim veren özel güvenlik şirketleri ‘ne başvuru yaparak. Özel güvenlik görevlisi olmak için gerekli şartlar hakkında bilgi alması gerekmek ve şartları tutan kursiyerlerin özel güvenlik temel eğitim almaları gerekmektedir. Eğitimi tamamlanan kursiyerler. Özel güvenlik sınavı ‘na tabi tutulurlar 60 ve üzeri puan alan kursiyerler özel güvenlik sertifikası almaya hak kazanmış sayılır.

özel güvenlik sınav sonuçları sınavdan kaç gün sonra açıklanır

özel güvenlik temel eğitimini tamamlayan kursiyerler, güvenlik sınavı ‘na girerek özel güvenlik sertifikasına hak kazanıp kazanmadığını beklemeye başlar. Özel güvenlik sertifika sorgulama yapmak için bekleyen kursiyerler, en çok merak ettiği konuların başında ise özel güvenlik sınavı ne zaman açıklanacak sorusudur. Sosyal medya ve platformlarda güvenlik görevlilerinin en çok aradığı konudur. Özel güvenlik sınavına giren kursiyerler, ögg sınav açıklamasını sınavdan en geç 15 gün sonra emniyet genel müdürlüğünün resmi sitesine girerek öğrenebilmektedir.

Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman AÇIKLANIR
Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman AÇIKLANIR

https://www.facebook.com/özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün