Özel Güvenlik

Hastane güvenlik görevlisi ‘ne yine şiddet

Hastane güvenlik görevlisi yine darp edildi, Gaziantep ’te özel bir hastanede çıkan kavgada hastanede adeta savaş alanına dönerken. 3 özel güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 6 kişi yaralandığı belirlendi.

Gaziantep’te faaliyet yürüten Düztepe özel yaşam hastanesi ’nde yaşanan olayda. Aralarında tarla anlaşmazlığı olan ve bu davaya taraf olan bir kişinin hastanede tedavi görmesi, ve husumetli olan tarafın hastayı ziyaret etmek istemesi üzerine karşılıklı tartışmaya neden oldu.

Tarla tartışması hastaneye sıçradı

Gaziantep2in Oğuzeli ilçesinde tarla nedeni ile aralarının açık olması sonucu, olay kavgaya dönüşerek olay yerini savaş alanına dönerdiler.

3 özel güvenlik görevlisi yaralı

Arazi anlaşmasının sonucunda kavgaya dönen olay 3 özel güvenlik görevlisinin yaralanmasına neden olurken, iki özel güvenlik görevlisi bıçak ile yaralandı. Güvenlik görevlileri çalışma yaptıkları hastanede tedavi altına alındılar.

Polis ekipleri müdahale etti.

Özel güvenlik görevlileri dahil toplam 6 kişinin yaralandığı olay sonucunda, cok sayıda polis ekibi sevk edildi ve polis ekipleri yaptığı araştırma sonrasında çok sayıda kişiyi göz altına aldığını belirtti.

özel güvenlik facebook adresinden bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu