özel güvenlik alımları

Hastane özel güvenlik, temizlik ve hasta bakım elemanı alıyor 92 kişi

 

Hastane özel güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi ve hasta bakım elemanı alacağını duyurdu. Toplamda 92 kişilik bir alım gerçekleştirilecek. Hastane özel güvenlik ve diğer branşlarda alınacak kamu personeli için Kpss şartı aranmayacak. Son dönemlerde korona virüs salgının artmasının sonucunda kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımına önem vermekte olduğu görülmektedir. detaylar ogg haberler sitemizde

Kırıkkale üniversitesi personel alımı

Kırıkkale üniversitesi kısa süre önce memur ve sağlık personelli alımın peşinden işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Alımlar Türkiye iş kurumu aracılığı gerçekleştirilecek. Yayınlanan ilana göre üniversite sekreterliği, idare ve mali işler dairesi başkanlığı ve tıp fakültesi hastanesinde görevlendirilmek üzere 92 personel alımı yapacağını duyurdu.

Hastane özel güvenlik
Hastane özel güvenlik

Hastane personel alımı için başvuru yapabilecek kişiler

92 kişilik alım için lise şartı aranmaktadır. Erkek/bayan başvuru yapabilmektedir. Yaş sınırlaması ise 22 ile 30 yaş kriterlerine uygun olması gerekmektedir.

Alım Yapılacak Birime Göre Kadro Dağılımı:

Kırıkkale Üniversitesi 92 Kadrolu İşçi Alımı için alım kadrosu şöyledir:

Kırıkkale Üniversitesi Genel Sekreterlik: 6 Güvenlik Görevlini Alımı yapılacak.

Kırıkkale Üniversitesi İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı: 6 Temizlik Personeli Alımı yapılacak.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi: 59 Hasta Bakım Elemanı Alımı ( Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri ), 11 Güvenlik Görevlisi ve 10 Temizlik personeli alımı yapılacak.

Hastane özel güvenlik
Hastane özel güvenlik

Başvuru Şartları Nedir?

1-2527 Sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu. Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalışabilmelerine İlişkin Kanunun hükümleri Saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

2-657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 nci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1),(4),(5),(6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen koşulları taşımak.

3-Milli Güvenlik Kurulunca Devletin Milli Güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen Yapı, oluşum veya guruplara ya da Terör Örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak.

4-Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili Disiplin Mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak.

5-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

6-Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak.

7-Göreve başlayacak personelin görevini devamlı yapmasına engel bedenen, aklen ve ruhen sağlık sorununun olmadığını belgelemeleri gerekmektedir.(Atama Hak Kazanan Adaylardan İstenecek)

8-Yataklı tedavi kurumlarında 24 saat esasına dayalı çalışmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak.

9-Her Aday İŞKUR’da yayımlanan listede belirtilen bir ilana (meslek koluna) başvuru yapabilir. Birden fazla ilana müracaat eden adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

 

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kırıkkale Üniversitesi Personel Alımı için başvuru süreci Türkiye İş Kurumu aracılığı ile başlamış olup en geç 5 gün içerisinde yapılacak. Buna göre başvurular 03 – 07 Aralık 2020 tarihleri arasında sadece Elektronik ortamda esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapılacaktır.

İlanlara Nasıl Ulaşırız?

Yukarıdaki ilgili başvuru adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız. İŞKUR Üyeliğiniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra ” İşyeri Unvanı ” kısmı yazan yere ” KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ ” yazarak ve Ara butonuna tıkladıktan sonra ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

Detaylar için Tıklayınız

Hastane özel güvenlik hakkında daha hızlı bilgi için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu