işkur iş ilanları

Hastane temizlik personeli alımı, işkur üzerinden 52 kişi

Hastane temizlik personeli alımı yayınlandı. Türkiye iş kurumu üzerinden yayına alınan ilanlara göre toplamda 52 kişi temizlik personel statüsünde görev yapılacağı duyuruldu. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilanların aktif olduğu gözlemlenirken, son başvuru tarihleri ise değişiklik göstermekte.  Korona virüs salgını sonrası işsizliğin yoğun şekilde gözlenmekte ve birçok vatandaşın çeşitli sebepler ile işlerinden olmasından dolayı işkur işsizlerin umudu olmaya devam ediyor. Çeşitli özel hastaneler ise eksik personel ihtiyacını gidermek amacı ile işkur üzeninden ilan duyurdu.

Hastane temizlik personeli il dağılımı

Hastane temizlik personeli olarak başvuru yapacak olan adaylar Muğla, İstanbul, İzmir, Ankara illerinde istihdam sağlanacak. Belirtilen illerin toplamında 52 Hastane temizlik personeli alımı yapılacak.

Hastane temizlik personeli alımı
Hastane temizlik personeli alımı

Hastane personel alımı başvuru detayları

Hastane personel alımı için başvuru yapacak olan adaylarda aşağıdaki şartlar aranmaktadır.

Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

En az ilköğretim mezunu olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Vardiyalı çalışabilecek

Çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması

İLANLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün