Özel Güvenlik

ibb güvenlik görevlileri mangal denetimi

ibb güvenlik – İstanbul belediye başkanı Ekrem İmamoğlu yaz aylarının gelmesi yaklaşırken, sahillerde mangal ve nargile içimine son vereceğini belirtti. Ekrem İmamoğlu yaz aylarında en cok konuşulan mangal konusunda tekrar konuştu ve yasaklayacağını belirtti.

İbb özel güvenlik ve zabıta aracılığıyla denetim

İstanbul belediye başkanı olan Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz günlerde yaptığı röportajda sahillerde mangal ve nargilenin yasak olacağını duyurdu. İmamoglu sahilleri spor alanı ve piknik alanlarına çevireceğini belirtirken ‘’ İstanbul’u dumansız, daha temiz, daha sağlıklı, piknik ve spor yapılan sahiller bekliyor bu bahar. Sahillerimizde mangala ve nargileye son veriyoruz. Gelin, güzelim sahillerin keyfini hep birlikte çıkaralım.” Açıklamalarında bulundu.

ibb güvenlik

Çalışmalara başlanıldı

Çalışmalarına ilk olarak ibb park ve bahçe müdürlüğü, uygun ve gerek duyulan yerlere tabela yapılması için çalışmalara başladı. Tabela ile uyarıların bitiminin ardından ibb güvenlik ve ibb zabıta ekipleri aracılığı ile sahalarda çalışma yapacağı ve kolluk görevi göreceği belirtiliyor.

özel güvenlik haber

facebook özel güvenlik sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-8796102044547424" data-ad-slot="9795319805" data-ad-format="link" data-full-width-responsive="true">
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı