iskur iş ilanı

İl özel idaresi personel alımı yayınlandı

İl özel idaresi personel alımı gerçekleştirecek. İşkur kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre il özel idaresi işçi alımı için ilana başvurdu. Eylül ayının son günlerine yaklaşırken. Kamu kurum ve kuruluşları değişik pozisyonlarda eksik personel ihtiyacını gidermeye devam ediyor.

Türkiye iş kurumu, kurumdısı personel alım kategorisinde birçok belediye başkanlığı ve il özel idareleri değişik pozisyonlarda görevlendirilmek üzere işçi alımı yapmakta. Bunlardan biri ise kadrolu şekilde görevlendirilmek üzere kpss şartsız Giresun il özel idaresi 25 personel istihdam edecek. Yayınlanan ilana göre 2 Motor Ustası, 2 İş Makinası Mekanik ve Hidrolik Ustası, 2 Ağır Şase Ustası, 2 İş Makinası Sürücü Operatörü, 1 Oto ve İş Makinası Elektrik Ustası, 2 Kaynak Ustası, 1 Torna Ustası, 4 Konkasör Ustası, 2 Hafif Şase Ustası, 2 Greyder Operatörü, 1 Yükleyici Operatörü, 2 Beko Loder Operatörü ve 2 Ekskavatör Operatörü istihdam edilecek.

Giresun il özel idaresi personel alım şartları

Giresun il özel idaresi personel alım için başvuru yapacak olan adaylar 28.10.2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru için Vatandaşlar İl Özel İdaresi Bakım ve Onarım Atölyesi Yeniçağ Mevkii Merkez Barça Köyü/Giresun adresine şahsen yapacaklar. Başvuru şartları ise

  • 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinin 1, 4, 5, 6, 7 ve 8 numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak.
  • En az İlköğretim mezunu olmak.
  • İlan tarihi itibarı ile 35 yaşından gün almamış olmak.
  • Giresun ilinde ikamet ediyor olmak.
  • Kılavuzda yer alan diğer özel nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün