özel güvenlik alımları

İşkur 16 ilde 193 özel güvenlik alımı gerçekleştiriyor

İşkur (Türkiye iş kurumu)  üzerinden yapılan ilanlara göre 16 il ’de 193 özel güvenlik görevlisi alacağını duyurdu. En az ilk öğretim mezuniyeti aranmaktadır. işkur özel güvenlik alımı resmi site açık olup alım yapacak adayların başvurularını online olarak gerçekleştirebilirler. Alım olan illerin detay ve şartları özel güvenlik haber sitemizin hazırladığı, haber detayını içeriğinde.

İşkur yayınladığı yayın içerisinde 16 il kapsamında, en az ilköğretim mezunu toplam 193 özel güvenlik görevlisi alacağını duyurdu. Özel sektör ve kamu ilanları olmakla birlikte bay ve bayan eleman ihtiyacını gidermek amacıyla ilanlar işkur üzerinde aktif şekilde özel güvenlik kimlik kartına sahip tüm vatandaşlar başvuru yapabilmektedir. Başvuru linki aşağıda verilirken, kriteri uygun olan kişiler online olarak başvuru gerçekleştirebilmektedir.

YYKUR KAMU KURUM VE KURULUYLARI YLE OZEL KURULUYLARA GUVENLYK GOREVLYSY ALIMLARI
İşkur
YYKUR ALO 170 iY ilanlarY alYmlarY
İşkur

Özel güvenlik alımı yapan şehirler

İstanbul, İzmir, Denizli, Bursa, Kocaeli, Şanlıurfa, Balıkesir, Aydın, Artvin, Ankara, Mersin, Yozgat, Trabzon, Kahramanmaraş,  Antalya, Tekirdağ illerinde bay, bayan 193 özel güvenlik alımı yapılmakta. Korona tedbirleri kapsamında Alo170 üzerinden de direk başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir.

Başvuru için Tıklayınız

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu