Sürekli İşçi Alımı

işkur belediye personel alımı 29 kişi aranıyor

işkur belediye personel alımı yapacağını duyurdu.  En az ilköğretim mezunu olmak şartıyla değişik statülerde çalışacak personel aranıyor. Yapılacak olan alımlarda vasıfsız/vasıflı şekilde personel ihtiyacını gidermek adına belediye Türkiye iş kurumu, kurum dışı kategorisinde yayınlanan ilanda Kpss şartı olmadan alımlar gerçekleşecek. Son dönemlerde kamu kurum ve kuruluşları arasında en çok personel ihtiyacı duyan kurumların başında gelen belediyeler olduğu görülmektedir. Yayınlanan ilanlarda değişik illerde ve değişik statülerde personeller arandığı görülmektedir. Detaylar haberimizde

işkur belediye personel alımı
işkur belediye personel alımı

İzmir Büyükşehir Belediye personel alımı

İzmir Büyükşehir Belediye Bakanlığı İZDOĞA VE İZENERJİ A.Ş. tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre en az İlkokul mezunu olmak şartıyla personel alımı gerçekleştirecek. İşkur belediye personel alımı kapsamında aranan personel kadroları ise; 1 Sıhhi Tesisat Teknisyeni, 1 Kimyager, 3 Şoför, 1 Su ve Kanal İşçisi, 10 Büro Personel, 1 Eğitmen, 1 Elektrik Elektronik Teknisyeni, 1 Butaforcu (Sahne Sanatları), 1 Sosyal Hizmet Uzmanı, 3 Temizlik Personeli (1 kişi Engelli), 1 Veteriner Teknikeri, 4 Vasıfsız İşçi ve 1 Elektrik Teknisyeni olarak belirlendi.

İzmir belediye personel alım tarihleri

İzmir belediyesinin işkur aracılığı 15 ile 17 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak olan adaylar aşağıda belirttiğimiz başvuru kılavuzundaki yer alan kurum ve mail yolu ile başvuru gerçekleştirilecek.

İZDOĞA Başvuru kılavuzu.

İZENERJİ başvuru kılavuzu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu