Sürekli İşçi Alımı

İŞKUR belediye personel alımı 30 işçi arıyor

İŞKUR belediye personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye iş kurumu (işkur), kurum dışı kategorisinde yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu olmak şartıyla 11 kolda 30 İşkur belediye personel alımı yapıyor. Türkiye iş kurumu şubat ayı içerisinde birçok belediye personel ilanı yayını gerçekleştirmekte. Kurum dışı ilanları ‘nda yayınlanan alımları yoğun şekilde gerçekleşmekte. Birçok kurum eksiklikleri gidermek amacı ile birçok branşta kamu işçisi alımı yayınlamakta. Bu kapsamda belediye 45 yaş şartı ile 30 kişi aramakta. Detaylar haber sitemizde.

kpss siz işçi alımı

Kütahya belediyesi tarafından kurum dışı ilanlar kategorisinde yayınlanan ilanına göre bünyesinde görevlendirmek adına 11 farklı branşta toplamda 30 kamu personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacak adaylar için 12.02.2021 tarihine kadar ilanlar aktif olacak. Başvuru gerçekleştirecek olan adaylar aşağıdaki paylaştığımız kılavuz içerisinde bulunan kurumun resmi sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir. Bizzat başvuru kabul etmeyeceklerdir.

Belediye personel alımı başvuru kriterleri

Türk vatandaşı olmak, 22 – 45 yaş arasında olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Sahada ve vardiyalı olarak çalışmaya uygun olmak ve ağır işlerde çalışmaya uygun olmak, Kütahya ilinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Beton Betonarme Kalıpçısı için adaylarda aranan nitelikler (4 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, MEB onaylı Beton Betonarme Kalıpçılık Ustalık belgesine sahip olmak sahip olmak şartları aranmaktadır.

İŞKUR belediye personel alımı
İŞKUR belediye personel alımı

Demir Bağlama Ustası için adaylarda aranan nitelikler (2 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, MEB onaylı Demir Bağlama Ustalık belgesine sahip olmak sahip olmak şartları aranmaktadır.

Sıvacı için adaylarda aranan nitelikler (2 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, MEB onaylı Sıva Ustalığı belgesine sahip olmak sahip olmak şartları aranmaktadır.

Sıhhi Tesisatçı için adaylarda aranan nitelikler (1 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, MEB onaylı Sıhhi Tesisat Ustası belgesine sahip olmak sahip olmak şartları aranmaktadır.

Seramik ve Mermer Ustası için adaylarda aranan nitelikler (2 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, MEB onaylı Seramik ve Mermer Döşeme Ustalık belgesine sahip olmak sahip olmak şartları aranmaktadır.

Marangoz için adaylarda aranan nitelikler (2 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, MEB onaylı Mobilya İmalatı Ustalık belgesine sahip olmak sahip olmak şartları aranmaktadır.

Kaynakçı için adaylarda aranan nitelikler (2 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, MEB onaylı Kaynakçılık belgesine sahip olmak sahip olmak şartları aranmaktadır.

Alçı ve Asma Tavan Ustası için adaylarda aranan nitelikler (1 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, MEB onaylı Alçı ve Asma Tavan Ustalık belgesine sahip olmak sahip olmak şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi için adaylarda aranan nitelikler (12 personel)

En az İlkokul mezunu olmak ve Erkek olmak şartları aranmaktadır.

İnşaat Mühendisi için adaylarda aranan nitelikler (1 personel)

İnşaat Mühendisliği Lisans mezunu olmak, Erkek olmak, Alanında deneyimli, taşınmazlarda yapısal tetkik yapabilecek olması, Şantiye ve iş akışında yönetim kabiliyetine sahip olmak ve kılavuzda yer alan diğer özellikleri taşımak şartları aranmaktadır.

Beko-Loder (Kazıcı-yükleyici) Operatörü için adaylarda aranan nitelikler (1 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, MYK belgesi ve Operatörlük ehliyetine sahip olmak ve MEB onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli karayolu yapımı, bakım onarım işleri belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru Ekranı.

İŞKUR belediye personel alımı hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu