özel güvenlik iş ilanları

İskur guvenlik alimi kamuya lise mezunu

İskur guvenlik alimi yapılacağı duyuruldu. İşkur, kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre en az lise mezunu Kpss şartsız İskur guvenlik alimi yapılacağı duyuruldu.

Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisi üzerinden belediye başkanlıkları peş peşe değişik pozisyonlarda görevlendirilmek üzere kamu personel alımı yayınlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Aydın ili Kuşadası belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 ozel guvenlik görevlendirileceğini duyurdu.

Ozel guvenlik alimi detayları

Ozel guvenlik alimi yapan belediye başkanlığı son başvuru tarihi olarak 14 – 15.06.2021 tarihi olarak belirledi. Başvuru yapacak olan adaylar kurumun adresi olan (Cumhuriyet Mahallesi ismet İnönü bulvarı ege iş hani Apt no:83/12 Kuşadası/Aydın) başvuru yapmaları gerekmektedir. Yayınlanan ilanda aranan gereksinimler ise Takım çalışmasına yatkın olanlar, Tercihen deneyimli olmak, özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, en az lise mezunu olmak, Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Güvenlik alımı için istenen evraklar

Guvenlik alımı için istenen evraklar ise İş başvuru formu (başvuru sırasında verilecektir), Kimlik fotokopisi, Yerleşim yeri belgesi, Sabıka kaydı, Nüfus kayıt örneği istenmektedir.

Başvuru kılavuzu

 

Kdjfjjf

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün