işkur iş ilanları

işkur kurum dışı vasıfsız personel alım tarihleri

işkur kamu dışı kategorisinde yayınlanan ilana göre belediye başkanlığı personel alımı yapacağını duyurdu. İşkur kamu dışı üzerinden yayınlanan ilanda Kpss şartı aranmaksızın en az ilkokul mezunu olmak şartı ile toplamda personel istihdam edecek. Nisan ayı istatistiklerine göre en çok personel alımı yapan belediye başkanlıkları daimi/geçici pozisyonunda değişik il ve ilçelerde istihdamın artırılması için kişileri bünyesine katmakta.

işkur kamu dışı

İşkur kurum dışı vasıfsız personel alım tarihleri

İşkur kurum dışı kategorisinde yayınlanan vasıfsız işçi alımı başvuru tarihleri 08.04.2021 olarak belirlendi. Başvuru bugün itibari ile sona ererken adaylar internet üzerinden basvuru@kitas.ist mail adresine online olarak başvuru gerçekleştirebilecek. İstanbul Küçükçekmece belediyesi bünyesinde istihdam edilecek personellerde aranan nitelikler ise; En az İlkokul mezunu olmak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak ve Küçükçekmece İlçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Daimi işçi alım için istenen belgeler

Daimi işçi alımı başvurusu yapacak olan adaylar kimlik fotokopisi, diploma, ikametgâh belgesi, sürücü belgesi, Askerlik durum belgesi, İşkur iş arayan belgelerin temin edilmesi gerekmektedir.

işkur kamu dışı daha fazla personel alım ilanlarına ulaşmak için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Başvuru kılavuzu

 

İlgili Makaleler

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün