özel güvenlik iş ilanları

işkur özel güvenlik alımı 311 kişi istihdam edilecek

 

işkur özel güvenlik alımı gerçekleştiriyor. Son dönemlerde ülkemizin ekonomik sıkıntılarının artması üzerine işsiz vatandaşlara umut olmak adına çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ve özel sektör personel alımı yapmaya hız verdi. İstihdamı artırmak ve eksik personeli ihtiyacını gidermek adına çeşitli dönemlerde ve çeşitli illerde işkur özel güvenlik alımı gerçekleştiriyor. Yayınlanan ilanlarda silahlı özel güvenlik ve silahsız özel güvenlik olarak toplamda 311 personel alımı gerçekleştirilecek.

İşkur güvenlik alımı

Türkiye iş kurumu (işkur) üzerinden yayınlanan ilana göre güvenlik görevlisi (277) silahlı özel güvenlik görevlisi (25), silahsız özel güvenlik (9) personel arıyor. Silahlı/silahsız özel güvenlik iş ilanları başvuru şartları da ilanlara eklendi.

Özel güvenlik başvuru şartları

İŞKUR kaydı olan ve 18 yaşından gün almış olan adayların başvuru yapacağı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınlanan 311 güvenlik görevlisi alımında başvuru şartları şöyle:

– Silahlı veya silahsız güvenlik kimliğine sahip olmak,

– Görevini yapmasına engel sağlık sorunu olmaması,

– Erkek adaylar için askerlik yapmış , askerlik çağına henüz gelmemiş, askerliği tecilli olması,

– Bazı ilanlar için vardiyalı çalışabilecek.

– Diksiyonu düzgün olması.

işkur özel güvenlik alımı

Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilanalar aşağıdaki verdiğimiz link üzerinden detayları öğrenebileceğiniz gibi, başvurularınızda gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar için Tıklayınız. 

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu