typ işkur

işkur typ son dakika geri dönüyor

işkur typ son dakika edinilen ve kesin olmayan bilgilere göre yılbaşından sonra tekrar dönüş yapacağı belirtiliyor. Milli eğitim bakanlığı bünyesindeki yaklaşık 30 bin okulda çalışan, ortalama 90 bin typ çalışanı görevlileri, tekrar bulundukları okullara geri dönüyor. İşkur typ son dakika olarak edindiğimiz bilgilere ve basın organlarında cumhurbaşkanı ve milli eğitim bakanlığının okulların açılması konusunda ılımlı davranmaları neticesinde bulundukları okullara geri döneceği iddia ediliyor.

milli eğitim işkur son dakika

milli eğitim işkur son dakika Bilindiği üzere korona virüs salgının artması nedeni ile birçok kamu kurum ve kuruluşları çeşitli tedbirler almaya devam ediyor. Bu kapsamda ise korona salgınından öğrencileri korumak adına uzaktan eğitim sistemine geçilmiş ve okullarda süreli işçi pozisyonunda çalışan Toplum yararına program personelleri bulundukları illerdeki valiliklerin oluru ile çeşitli kurumlara görevlendirme yaparak, kurum çalışanlarına yardımcı personel olarak görevlendirilmişti. Bu kapsamda her il gerek duyulan alanlarda toplum yararına program çalışanlarını değerlendirme devam ediyor. Kalabalık alanlarda emniyet personellerine yardım amaçlı devriye, filoysan ekipleri, çarşı Pazar gibi alanlar, hastaneler, Pandemi hastaneleri gibi alanlarda görevlerini sürdürmekte.

Typ çalışanları okullara dönüyor

Typ çalışanları okullara dönüyor Ülke genelinde akşam saat: 21.00 ile sabah 05:00 saatleri arasında sokağa çıkma yasağının etkin şekilde devam etmesi ve çin ‘den gelen korona aşı ’nın yakın zamanda ülkemize ulaşması ile aşılamanın başlayacak olması ile salgının büyük ölçüde kontrol altına alınacağı bekleniyor. Özel güvenlik haber sitesi (ogg haberler) platformu olarak Türkiye iş kurumu ve milli eğitim müdürlüğünden edindiğimiz ve kesin olmayan bilgiye göre yılbaşından belli bir süre sonra Toplum yararına program kapsamında çalışanlar çalıştıkları kurumlara geri dönecekleri iddia edildi.

işkur typ son dakika hakkında en hızlı bilgi için sosyal medya hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Kdjfjjf

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün