özel güvenlik alımları

İşkur üzerinden Kamu özel güvenlik ve temizlik alımı gerçekleştiriyor

İşkur kamu özel güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alacağına dair yeni bir ilan yayına yer verdi. Türkiye iş kurumu 174 koruma güvenlik personeli ve temizlik alımı yapacağını duyurduğu. Trakya üniversitesi tarafından gerçekleştirilecek alımda. Temizlik personellerinin ilkokul mezunu aramaktadayken. Güvenlik görevlisi alımında ise bazı şartlar aramaktadır. Özel güvenlik haber olarak yer verdiğimiz ilan detaylarına yer vereceğiz.

Trakya üniversitesi Temizlik personeli alım şartları

Trakya üniversitesi temizlik personeli alımında en az ilköğretim mezunu şartı aramakta. Yaş kriteri olarak 18 yaşını doldurmuş olmak ve 35 yaşını aşmamış olmak gerekmektedir. Çalışmada 24 saat usulünde vardiyalı çalışma koşuluna engel olacak sağlık sorunu olmaması gerekmektedir. İşkur üzerinden referans numarası ise: 00005556321 üzerinden başvuru gerçekleştirebilmektedir.

Trakya üniversitesi özel güvenlik alım şartları

Özel güvenlik mesleğini yapıp yapamayacağı hakkında sağlık kurumu raporunu istenecek. Başvuru esnasından verilen belgelerin yanlış ve eksik olması durumunda başvuru yapan kişinin göreve başlama işlemleri iptal edilecek. Boy şartı olarak bayan adaylar için minimum 1.65 erkek adaylar için ise 1.70 olmaları gerekmektedir. Kilo orantısı ise boy kuralının -/+ 10 yukarı veya aşağı şekilde olması gerekmektedir. Yaş kriteri ise 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşın aşmamış olması gerekmektedir. Mezuniyet olarak önlisans ve lisan mezunu olmak şartı aranmaktadır. 24 saat vardiyalı şekilde çalışma yürütmesine herhangi bir sağlık sorunun olmaması gerekmektedir. İşkur referans numarası: 00005556604 ve 00005556513 işkur üzerinden başvuru gerçekleştire bilinmektedir.

Trakya üniversitesi sürekli işçi noter kura tarihi

Başvuru tarihleri 10 temmuz 2020 tarihinde saat : 13.30 ‘da Trakya üniversitesi balkan kongre merkezi/edirne adresinde noter huzurunda yapılacaktır. İşkur üzerinden 30 haziran 2020 tarihine kadar internetten online olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kamu özel güvenlik için özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu