iskur iş ilanı

isper iş ilanı 49 kişi

isper iş ilanı yayınladı. Türkiye iş kurumu, kurum dışı ilanları kategorisinde yayınlanan ilana göre isper 5 pozisyonda toplamda 49 personel alımı yapacağını duyurdu. Mart ayı içerisinde en çok personel alımı yapan kurumlar arasında yer alan belediye başkanlıkları olduğu bilinmektedir. İsper personel alımında Kpss şartsız ve sınavsız alım gerçekleştirilecek.

İsper aş iş başvurusu

İsper aş iş başvuru yapmak isteyen adaylar 18 Mart 2021 ile 23 mart 2021 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar haber altında paylaştığımız başvuru kılavuzu ekranında belirtilen mail adresine online cv ile yapılacak. İstanbul büyükşehir belediyesi (isper) projede detayları ise aşağıda yer verilmiştir.

1 – DİYETİSYEN ALIMI

Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Fakültelerinden mezun, Mesleki tecrübe (tercihen yemek üretim tesislerinden çalışmak olmak), Tercihen Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi (BRC, IFS, ISO 22000 vb.)

2 – HASTA VE YAŞLI BAKIM ELEMANI ALIM

4 Erkek, 23 Kadın, En az Lise mezunu, hasta ve yaşlı bakım sertifikasına sahip olmak, 30 yaşını geçmemiş, gece ve gündüz vardiyasında çalışabilecek olmalı.

3 – HEMŞİRE ALIMI

ATT, hemşire veya paramedik mezunu, bay/ bayan fark etmez, gece ve gündüz vardiyasında çalışabilecek olmalı.

4 – BÜRO MEMURU ALIMI

Adalet Bölümü Önlisans mezunu, İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim olmak.

5 – TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI

Temizlik personel alımı için En az Lise mezunu, en fazla 1986 doğumlu, Çamaşırhane, Çevre temizlik birimi, Destek hizmetleri birimlerinde görev almak üzere istihdam edilecektir. Ayrıca;

En az İlkokul mezunu, 30 yaşını geçmemiş, Temizlik Hizmetlerini yapabilecek (wc, banyo, ortak alan temizliği), Psikolojik yönden insan ilişkilerine duyarlı, sabırlı, sinirlerine hakim olan, strese dayanıklı vasıflarda, Gece veya gündüz vardiyasında çalışabilecek temizlik personeli alınacaktır.

isper başvuru kılavuzu

İSPER iş başvuruları en geç 23 Mart 2021 mesai bitimine kadar basvuru@isper.istanbul adresine yapılacaktır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Personel Yönetim (İSPER) A.Ş personel alımı resmi ilanını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

isper iş ilanı hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu