özel güvenlik iş ilanları

kadrolu güvenlik alımı yayına alındı.

kadrolu güvenlik alımı için Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre kadrolu özel güvenlik alımı için ilan yayına aldı. Yayınlanan ilana göre kpss şartsız olarak alım gerçekleştirilecek.

Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde birçok il farklı branşlar da personel alımı yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda yayınlanan ilana göre Antalya kaş belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere kpss şartsız 5 kadrolu güvenlik alımı gerçekleştirecek.

Özel güvenlik alımı şartları

Özel güvenlik alımı için Antalya kaş belediyesinin yayınladığı ilana başvuru yapacak olan adaylar kurumun yayınlamış olduğu şartları taşıyor olması gerekmektedir. Buna göre;

En az lise mezunu olması,

Görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve belediyelerle ilgili kanun ve mevzuatlara hakim olması gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İlçe sınırları içinde ikamet ediyor olmaları,

Devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması,

Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması  

Adli sicil kaydının bulunmaması ve görevini devamlı yapmasını aksatacak vücut veya akıl hastalığı ile ilgili herhangi bir engeli bulunmaması gerekiyor.

Kamusal haklardan mahrum olunmaması, nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

kadrolu güvenlik alımı
kadrolu güvenlik alımı

Güvenlik görevlisi alımı başvuru detayları

Güvenlik görevlisi alımı için İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar 06.04.2022 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar Kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru adresi ise; Andifli mahallesi Halk konutları sokak D blok Kaş/Antalya

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu