Sürekli İşçi Alımı

Kadrolu işçi alımı 98 kişi

Kadrolu işçi alımı Türkiye iş kurumu resmi sitesinin, kurum dışı kategorisinde yayınlandı. Yayınlanan ilana göre kadrolu işçi alımı kapsamında 98 kişi istihdam edilecek. Türkiye iş kurumu tarafından yayınlanan ilanların ardı kesilmeden devam ediyor. Birçok kamu kurum ve kuruluşuna kamu personeli almaya devam etmekte. Son dönemlerde ülke olarak ekonomik krizin ve işsizliğin yüksek seviyelere çıkması ile işsiz vatandaşların son kalesi olan Türkiye iş kurumu (İşkur) kamuda istihdamı artırmak adına eksikliklerini gidermeye devam ediyor.

Bu kapsamda ise belediye başkanlığı bir ilan yayınlayarak kurum ihtiyacını karşılamak adına 98 personel alımı yapacağını duyurdu. Bir önceki haberimiz olan Türkiye iş kurumu en az ilkokul mezunu 43890 kişi arıyor haberimize de göz atabilirsiniz. Geçmiş habere ulaşmak için Tıklayınız.

Kadrolu işçi alımı son dakika

İstanbul İli Küçükçekmece Belediye Başkanlığı İnşaat A.Ş. tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlara göre alınacak 98 Personelin daimi kadroda 83 Beden İşçisi, 1 Editör, 1 Çocuk Gelişimcisi,  2 Sosyal Çalışma Uzmanı, 4 İş Makinesi Operatörü, 1 Marangoz, 1 İnşaat Ustası, 2 Şoför, 2 Vinç Operatörü ve 1 Peyzaj Mimarı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Belediye personel alımı başvuru tarihleri

Kadrolu işçi alımı başvuru tarihleri 1 Şubat 2021 tarihi itibari ile biteceği belirtildi. Başvuru yapacak olan adaylar aşağıda belirttiğimiz işkur ilan kılavuzu tıklayarak (kurumun resmi internet sitesinden) başvurularını gerçekleştirebilirler.

Başvuruda aranacak nitelikler

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya muaf olmak, Tercihen aktif araç kullanabilmek, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (40 personel Engelliler Önceliklidir)

İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek ve Aktif araç kullanabilmek şartları aranmaktadır.

Editör için aranan nitelikler (1 personel Engelliler Önceliklidir)

En az Lisans mezunu olmak ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

Çocuk Gelişimcisi için aranan nitelikler (1 personel Engelliler Önceliklidir)

30 yaşını doldurmamış olmak, En az Lisans mezunu olmak ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

Sosyal Çalışma Uzmanı için aranan nitelikler (2 personel Engelliler Önceliklidir)

45 yaşını doldurmamış olmak, En az Önlisans mezunu olmak ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (1 personel Engelliler Önceliklidir)

45 yaşını doldurmamış olmak, En az İlkokul mezunu olmak ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (1 personel Engelliler Önceliklidir)

46 yaşını doldurmamış olmak, En az İlkokul mezunu olmak ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (1 personel Engelliler Önceliklidir)

38 yaşını doldurmamış olmak, En az İlkokul mezunu olmak ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

İş Makinesi Operatörü için aranan nitelikler (2 personel Engelliler Önceliklidir)

Aktif araç kullanabilmek ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

İş Makinesi Operatörü için aranan nitelikler (2 personel Engelliler Önceliklidir)

1 Ocak 1982 öncesi doğumlu olmak ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

Marangoz Ustası için aranan nitelikler (1 personel Engelliler Önceliklidir)

Aktif araç kullanabilmek, En az İlkokul mezunu olmak ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

İnşaat Ustası için aranan nitelikler (1 personel Engelliler Önceliklidir)

Aktif araç kullanabilmek, En az İlkokul mezunu olmak ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

Şoför için aranan nitelikler (2 personel Engelliler Önceliklidir)

Mesleki Yeterlilik ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak, En az Lise mezunu olmak ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (40 personel Engelliler Önceliklidir)

Aktif araç kullanabilmek ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

Vinç Operatörü için aranan nitelikler (2 personel Engelliler Önceliklidir)

En az İlköğretim mezunu olmak, 45 yaşını doldurmamış olmak, Mesleki Yeterlilik ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

Peyzaj Mimarı için aranan nitelikler (1 personel Engelliler Önceliklidir)

Lisans mezunu olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, Aktif araç kullanabilmek ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde ikamet etmek şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu 1.

 kılavuzu 2.

” kılavuzu 3.

 kılavuzu 4.

Kadrolu işçi alımı ve daha fazlası için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu