işkur iş ilanları

Kadrolu personel alımı, en az ilkokul mezunu 16 kişi

Kadrolu personel alımı Türkiye iş kurumu aracılığı ile yayınlandı. Yayınlanan ilana göre daimi statüde görevlendirilmek üzere toplamda 16 vasıfsız personel alımı gerçekleştirilecek. Belediye başkanlıkları istihdamın artırılması ve eksik personel ihtiyacını gidermek üzere birçok il ve ilçede personel alım duyurusu yayınlama devam ediyor. Genel olarak alımlar beden işçisi ve vasıfsız eleman olması ise dikkat çekmektedir. Kurum içerisinde birçok birimde görevlendirilmek üzere yapılan alımları genelde beden işçisi statüsünde gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda ise belediye başkanlığı 16 vasıfsız daimi işçi alımı yapıyor.

 

Kadrolu personel alımı
Kadrolu personel alımı

İşkur kurum dışı işçi alımı

İşkur kurum dışı işçi alımı gerçekleştirecek olan kayseri büyükşehir belediyesi Kpss şartı aramaksızın en az ilkokul mezunu 16 vasıfsız personel alımı gerçekleştiriyor. KAYMEK A.Ş. bünyesinde  görevlendirilecek olan personeller kadrolu (sürekli işçi) olarak görevlendirilecekler.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar için başvurular 29 Mart 2021 tarihine kadar (29 Mart dahil) yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

İlanlara başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum adresine (Sahabiye Mah. Ahievran Cad. No:34/A Kocasinan/Kayseri) yapabileceklerdir.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (16 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, Tercihen 18 – 45 yaş arasında olmak, Adli sicil kaydı bulunmamak, Kayseri ilinde ikamet ediyor olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Asfalt serme ve yol yapımında çalışabilecek olmak, Sağlık durumu ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilmesine elverişli olmak ve Kronik rahatsızlığı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Kadrolu personel alımı hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün