iskur iş ilanı

kamu dışı işçi alımı üst yaş şartsız son gün

kamu dışı işçi alımı için geçtiğimiz günlerde, Türkiye iş kurumu kurum dişi personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre üst yaş sınırsız toplamda 28 kamu dışı işçi alımı gerçekleştirilecek.

Kurum dişi ilanda yayınlanan ilana göre ortaokul, lise, üniversite mezunlarından alım gerçekleştirilecek. Yayınlanan ilana göre Muğla ili dalyan belediyesi daimi/geçiçi statüde garson alımı gerçekleştirilecek.

Kurum dışı işçi alımı detayları

Kurum dışı işçi alımı için yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar 23.06.2021 başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 23 Haziran dâhildir. Başvuru gerçekleştirecek adaylar (dalyan mahallesi 302, sokak no:01 ortaca/Muğla) adresinden başvuru yapabilecekler. 22 kişilik garson alımı için vatandaşlarda aranan şartlar 19 yaşından gün almış, en az ilköğretim mezunu olmak, ortaca ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Bahçe bakım personel alımı (6 kişi)

Bahçe bakım personel alımı için 6 kişilik personel alımı yayınlayan belediye başkanlığı başvuru yapacak kişilerden aranan şartları ise, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 20 yaşından gün almış olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, ortaca ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru Kılavuzu için tıklayınız.

İş kurumu ve kuruluşlarına alınan tüm ilanlar takip etmek için bizi sosyal medyadan takip ederek, Tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.

Facebook için tıklayınız

İnstagram için tıklayınız

Twiter için tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün