iskur iş ilanı

Kamu kadrolu yardımcı personel alımı

Kamu kadrolu şekilde görevlendirmek üzere yardımcı personel alımı gerçekleştirecek. İşkur kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre, kamuya kuruluşuna 17 yardımcı personel ihtiyacını gidermek adına işçi alımı gerçekleştirecek.

Kamu kurum ve kuruluşlarına son dönemlerde personel alımı gerçekleştiren kurumların başında belediye başkanlıkları geldiği bilinmektedir. Bu kapsamda ise Arnavut köy belediye başkanlığı bünyesinde eksiklik bulunan personel ihtiyaçlarını gidermek adına işkur kurum dışı personel kategorisinde ilan yayınladı.

Kamu kadrolu yardımcı personel alımı
Kamu kadrolu yardımcı personel alımı

Kamu personel alım başvuru şartları

Kamu personel alım kategorisinde yayınlanan ilan detayları ise şu şekilde belirlendi. Arnavutköy Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi Operatör işçi alımı (17 kişi) Alımı yapılacağı açıklanmıştır. Daimi operatör işçi, yardımcı personel, inşaat mühendisi, Temizlik işçisi olarak çalışmak isteyen adaylar için başvuru adresi Atatürk Mah. Ömür Sok. No:7/2 Arnavutköy / İstanbul adresine başvuru yapması istenmektedir. 21-25 Eylül 2021 tarihleri arasında başvuruları yapılabilir.

Başvuru Şartları

Çalışmak isteyen adaylar Arnavutköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne başvurmaları ve aynı zamanda SK. KHK hükümleri 696 ya tabi olmaları istenmektedir.

İstenilen özelliklerde herhangi bir yaş sınırı olmayıp 17 farklı bölümlerde personel alımı yapılacağı belirtilmiştir.

Başvuru için İstenilen Belgeler ve Çalışma Saatleri

Arnavutköy Belediyesi’nde sadece daimi operatör alımı için istenilen E ve G sınıfı ehliyet sahibi olmaları istenmektedir. Çalışma saatleri olarak herhangi bir bilgi verilmemiştir.

Başvuru Mülakat Bilgileri

Başvuruda bulunacak adayların direkt Genel Müdür Sinan Kadıbey’ den bilgi alabilir veya 0212 685 0568 numaralı telefondan irtibat kurabilirler. E mail adresi info@arasarnavutköy.com.tr olarak ta iletişim kurabilirler.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün