özel güvenlik iş ilanları

Kamu özel güvenlik alımı yayınlandı

Kamu özel güvenlik alımı yayınlandı. İşkur kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre belediye başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere silahsız özel güvenlik alımı yapacağını duyurdu. Kamu kurum ve kuruluşları bünyelerindeki eksiklikleri gidermek adına işkur üzerinden ilanlar yayınlamaya devam ediyor.

Değişik illerde ve değişik branşlar da personel alımı gerçekleştiren kurumlar, değişik sayı ve şartlarda ihtiyaçlarını gidermeye çalıştığı ilanlarda belirtmektedir. Bu kapsamda ise Kayseri Melikgazi belediyesi bünyesinde sürekli işçi pozisyonunda görevlendirilmek üzere personel alımı gerçekleştirecek. Adaylardan sağlık raporu istenmektedir.

Belediye özel güvenlik alım şartları

Belediye özel güvenlik alım son başvuru tarihi olarak 09.10.2021 tarihi olarak belirlendi. Başvuru yapacak olan adaylar kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Kurum iletişim; 0352 207 70 00 görüşülecek kişi ise: sümeyra üçözden

Kamu özel güvenlik alımı
Kamu özel güvenlik alımı

Belediye işçi alım için başvuru şartları nedir?

Başvuru yapacak kişilerin lise mezunu olmaları,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

güvenlik kimlik kartlarının olması,

herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak ve arazide ve her iklim şartlarında çalışmaya elverişli olması gerekmekte.

tam teşekküllü hastanelerden alınmış olan sağlık kurulu raporlarının olması,

herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve İdarenin bildirmiş olduğu genel çalışma kuralları doğrultusunda hareket olmaları gerekiyor.

Kamu haklarından yoksun olmamaları, iş ile ilgili olan teçhizatları etkin bir şekilde kullanılmasını yapabilmeleri ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Belediye işçi alımı ilanları için görev yapmak amacı ile başvurmak isteyenlerin, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olan bir şeklinde çalışmak.

Başvuru sahiplerinin adli sicil kayıtlarının temiz olması gerekiyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: