Sürekli İşçi Alımı

kamu şoför alımı beden işçisi alımı

kamu şoför alımı ile normal işçi alımı yapacağını duyurdu. Türkiye iş kurumu, kurum dışı ilan kategorisinde yayınlanan ilana göre Kamu Şoför Alımı ve normal işçi alımı yapılacağını duyurdu. Birçok belediye eksik personel ihtiyacını gidermek amacı ile değişik illerde ve pozisyonlarda personel alımı yapmaya devam ediyor. Süreli ve süresiz şekilde alınan personeller birçok kol üzerinde alımlar gerçekleştiriliyor. Detaylar haberimizde

işkur kamu şoför alımı

Maltepe Belediyesi yüzde yüz iştiraki olan firma için vasıfsız işçi alımları ile şoför alımları yapacak. Maltepe Sağlık, Turizm, Eğitim, Otopark, Temizlik ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi MATAŞ için Belediye personeli alımı başvuru kontenjanları, mezuniyet şartları ve başvuru tarihlerine dair tüm detaylar haberimizde.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvurularını 5 Şubat 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir. İŞKUR iş ilanları kapsamında kurum dışı ilanlar bünyesinde başvuru adresi de verildi ancak başvurular MATAŞ e-posta adresine kısa özgeçmiş olarak gönderilmesi istenmektedir. Başvuru adresi: Cevizli Mah. Limonluk sk. Otokar Aşp. No:46/1 Maltepe/İstanbul olarak geçmektedir. Başvurularla ilgili olarak aşağıdaki başvuru kılavuzundan gerekli e-mail adresi (info@matasgrup.com.tr), ayrıca telefon numaralarına ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

Başvuru Kontenjanları

İstanbul ili Maltepe Belediyesi iştiraki MATAŞ Maltepe Sağlık, Turizm, Eğitim, Otopark, Temizlik ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi için personel alımları 2 kategori olarak açıklandı. 40 kontenjan için vasıfsız işçi alımı yapılacak. 20 kadro için ise şoför alımı yapılacak.

Başvuru Belgeleri

Belediyeden yapılan açıklamada herhangi bir başvuru şartı özelikle açıklanmazken 5 Şubat’a kadar gönderilecek belgelerle ilgili olarak yukarıdaki elektronik posta adresi verildi ve sadece başvuru için buraya adayların kısa özgeçmiş göndererek işlemlerini tamamlayabilecekleri açıklandı. Aşağıdaki kılavuzdan ilgili kişi ve telefon numarasından mesai saatleri içerisinde ayrıca bilgi alabilirsiniz.

kaynak: işilanlarikariyer daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz

Başvuru Kılavuzu.

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu