Sürekli İşçi Alımı

Kaymakamlıklar personel alımı yapıyor 41 kişi

Kaymakamlıklar personel alımı yapıyor. 3 şehir toplamda 41 personel alımı yapacak. Aile, çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığı İşkur aracılığı ile en az ilkokul mezunu üst yaş 60 kriteri ile toplamda 41 personel alımı yapacağını duyurdu.  Kaymakamlıklar personel alımı değişik branşlar da görevlendirilmek üzere ihtiyaç duyulan alanlarda görevlendirilecekler.

işkur sydv ilanları

Türkiye iş kurumu tarafından 3 şehirde yayınlanan ilana göre Ankara/Altındağ Sydv 18 temizlik işçisi, Ankara/Mamak Sydv 18 temizlik işçisi, Gaziantep/Şehitkâmil Sydv 4 hasta ve yaşlı bakım elemanı, Burdur/Merkez Sydv olarak 4 yaşlı ve engelli bakım elemanı olarak gerekli kurumlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapıyor.

Ankara/Altındağ personel alımı

Ankara Altındağ personel alımı için başvuru yapacak olan adaylar 18.02.2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Adaylar başvuru kılavuzunda belirtilen kuruma şahsen yapmaları gerekmektedir. Toplamda 18 temizlik görevlisi alımı yapılacak. Aşağıdaki paylaştığımız link üzerinden başvuru kılavuzunu detaylı inceleyebilirsiniz.

Altındağ SYDV başvuru kılavuzu.

Ankara Mamak personel alımı

Ankara Mamak’ta bulunan adayların başvurularını 18.02.2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar aşağıda paylaştığımız başvuru kılavuzunda belirtilen kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Toplamda 15 temizlik personeli alımı gerçekleştirilecek.

Mamak SYDV başvuru kılavuzu.

Kaymakamlıklar personel alımı
Kaymakamlıklar personel alımı

Gaziantep Şehitkâmil personel alımı

Başvuru yapacak olan adaylar 19.02.2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Çalışmak isteyen adaylar başvuru kılavuzunda belirtilen kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Hasta ve yaşlı bakım personel alımı kapsamında toplamda 4 işçi alımı gerçekleştirilecek.

Şehitkamil personel alımı başvuru kılavuzu.

Burdur personel alımı

Son başvuru tarihi olarak 19.02.2021 tarihi son gün olarak belirlendi. Başvurular kılavuzda belirtilen kuruma şahsen başvuru yapılması gerekmektedir. Yaşlı ve engelli bakım personeli olmak şartıyla toplamda 4 personel alımı gerçekleştirilecek.

Burdur Merkez SYDV başvuru kılavuzu

Kaymakamlıklar personel alımı hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu