özel güvenlik iş ilanları

Lise mezunu kadrolu güvenlik alımı

Lise mezunu kadrolu güvenlik alımı için ilan yayınlandı. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmak isteyen güvenlik görevlilerinin sayısı günden güne artmaya devam etmekte. Kamu kurumları çeşitli sayıda ve çeşitli projelerde istihdam etmek adına birçok ilan yayına almakta. Çeşitli illerde yayınlanan ilanlara haber sitemizde yer vermeye devam etmekteyiz.

Kamu kurum ve kuruluşları işkur üzerinden birçok ilde çeşitli branşlarda personel alımı yayınlama devam ediyor. Bu kapsamda ise en çok ilana yer veren kurumlar arasında belediye başkanlıkları olduğu bilinmektedir. Kurum içerisindeki eksik personel ihtiyacını gidermek ve istihdamın artırılmasını nedeni ile yayınlanan son ilana göre Datça belediyesi bünyesinde istihdam sağlamak adına –lise mezunu kadrolu güvenlik alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Belediye güvenlik alım tarihi ve şartları

Belediye güvenlik alımı için başvuru yapacak olan adaylar 08.10.2021 tarihine kadar iskele mahallesi çevreyolu caddesi Datça adresine başvuru gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru gerçekleştirecek adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde belirlenmiştir.

Bütün başvuru sahiplerinin 5188 sayılı geçerli özel güvenlik kimlik kartlarının olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve Datça ilçe sınırları içinde yaşıyor olmaları gerekmekte.

Muğla işçi alımı için tüm vatandaşların İletişim becerilerinin kuvvetli olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve en az lise mezunu olmaları gerekmekte.

Kamu personel alımı için görev yapmak isteyen şahısların eğitim programları alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Askerlik ile ilişkilerinin olmaması.

Bütün başvuru gerçekleştirecek adayların sorumluluk sahibi olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve süreç akış şemaları, kanun ve yönetmelik gibi konulara hâkim olması.

Lise mezunu kadrolu güvenlik alımı
Lise mezunu kadrolu güvenlik alımı

Güvelik alımı için gerekli belgeler

Vukuatlı nüfus kayıt örneği.

Kimlik fotokopisi ve aslı gerekmekte.

Resmi kuruma ibrazlı adli sicil kaydı örneği.

Sahip olunan ehliyet ve sertifikalar.

Son mezun olunan okul diploması.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün