Güvenlik İş

Marmaray güvenlik uzak olun yeter

Marmaray güvenlik – güvenlik iş sendikası ‘nın sosyal medya hesabından bugün bir paylaşım yaparak twitirde sessiz kalmayacağız diye paylaşımın ardından Marmaray güvenlik görevlileri başta olmak üzere cogu ögg ‘lerden tepki yağdı. Toplu sözleşme esnasında bulunduğu sendikadan istifa ettirilerek maddi olarak mağdur edilen yaklaşık 250 – 300 yakın güvenlik görevlisi ‘’sizden gelecek hayır Allahtan gelsin, sizin gibi sendikalar yüzünden devamlı mağdur oluyoruz, şiddet ve maddi olarak mağdur olmamızın sebebi sizlersiniz, bizi sendikamızdan istifa ettirip eger ki bir zarar görürseniz biz karşılayacağız diyen Ömer çağırıcı, ramazan palak, Serkan tenk şimdi reklam yapmak için ortadalar bizler ve bizim gibi kamu kurumunda çalışan güvenlik görevlileri sizleri iyi biliyoruz. Yakamızdan ve cebimiz den elinizi çekin yeter ’’ DEDİ.

Güvenlik iş sendikası paylaşımı sonrası yorumlar gelmeye başladı

Marmaray güvenlik görevlileri böyle tepki verirken sosyal medyadan yaptıkları paylaşımın altına üye veya güvenlik görevlilerinden sitem geldi bazısı ‘’ Anca başimiza bütür olaylar yaşanildiginda sosyal medya guruplarindan görüntü den başka hiçbir işe yaradiginiz konun olmadi ne hukuk çerçevesinde nede haklarimizi igleştirme konumun da. ‘’ sitem ederken bazısı ise ‘’ evet susmuyorsunuz sadece kınayıp yasal süreci takip edersiniz başka bir iş yapmazsınız güvenliklerin hakları hukukları kimin umrunda şimdi o güvenlik görevlilerini de alkışlar mı halkımız sağlık çalışanları korumak için kendi canlarından geçiyorlar ama kimse görmez çünkü herzaman haklarımız düzelmediği sürece hep ötelenip unutulan olacağız’’ gibi söylemler ile kızgınlıklarını bildirdi.

Marmaray güvenlik
Marmaray güvenlik

Genel başkan bu sene kınama ve twitir dedi

Sektörümüzde şiddete maruz kalan güvenlik görevlileri için devamlı sosyal medya üzerinden kınama ve arkanızdayız paylaşımını, dünkü şiddetle ile değiştirerek twitirde buluşalım dedi.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün