Ögg Haber

ögg haber güvenlik görevlileri tarafında

ögg haber – olarak sektör üzerinde yaptığımız haberlerin tarafsız ve bir kurum kuruluş veya STK adı altında yapılmadığını tüm okurlarımıza bildirmek isteriz. Bilindiği üzere sektöre özgü internet haber yayını yapan çok az sayıda site olması bunların neredeyse hepsi birilerine bağlı olarak haber yaptığından dolayı sektörde çalışan özel güvenlik görevlileri çıkan haberleri asılsız olarak görmekte. Bilindiği üzere özel güvenlik ajansı diye bir haber sitesi olduğu bilinmektedir, bu site devamlı özel güvenlik sendikalarından olan güvenlik iş sendikası lehine haber yapmakta, haber sitesi süsü verilerek sektörde çalışan özel güvenlik görevlilerini algı yaratmaya çalışarak bir taraflı yönlendirmeye çalışmakta olduğu cogu çalışan tarafından bilindiği iddia edilmekte.

ögg haber facebook

Ögg haber olarak sosyal medya hesaplarımız üzerinden bilgilendirme amaçlı yayınlarımız devam ederken. Bilinmelidir ki facebook ve diğer sosyal medya üzerinde yapılan cogu paylaşımın asparagas olanağının çok fazla olduğu bilinmelidir. Genelde bu asparagas bilgileri güvenlik sendikalarının il başkanları veya sendika adına çalışan kişilerin, bağlı bulundukları sendikalarını yüceltme bazında kullanılmaktadırlar. Yıllardır bu sektör üzerinde çalışan güvenlik görevlileri bu gibi algılara fazla maruz kalmazken, sektöre yeni başlayan güvenlik görevlileri bu duruma çok daha erken kandığı sosyal medyadan görülmekte.

ögg haber
ögg haber

Özel güvenlik haber

Sektörümüz günden güne büyürken, Güvenlik haberleri ‘ne sektör çalışanlarımız için gerçek tarafsız haberlere yer vererek güvenlik personelinin güvenini tekrar sağlaması gerekmektedir. Tarafsızlık ve gerçek bilgiler her zaman sektör çalışanlarımız lehine olacağı bilinmelidir. Özel güvenlik haber olarak sektörümüze doğru bilgiler vermeye özen göstermekte olduğumuzu tüm takipçilerimize bildirmeyi bir borç biliriz.

özel güvenlik facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu