Özgüven sendikası

Öz güven sendikası güvenlik iş ’i bitirdi.

Öz güven sendikası güvenlik iş ’i bitirdi.

Öz güven sendikası olarak özel güvenlik sektörüne sonradan bağımsız olarak giren ve sonradan hak iş konfederasyonuna bağlanan güvenlik sendikası cogu sendikanın bitmesine neden oldu. Yıllarca hak iş konfederasyonunda özel güvenlik sektörüne hitap eden öz iş sendikasına rakip olarak hak iş konfederasyonuna gire özgüven sendikası, Öz iş sendikasının bitmesine neden oldu, ve kısa süre önce hak iş konfederasyonundan da ihraç olan öz iş sendikası, kendisine konfederasyon kurduğu bilinmekte.

Sendikanın giderleri ve yeni kurulan konfederasyon ile birlikte çıkmaza girerek genel başkanın arabasına kadar haciz gelmesine neden olduğu iddia ediliyor.

Güvenlik iş sendikası üye kaybına devam ediyor

Yıllarca Türk iş konfederasyonunda faaliyet yürüten güvenlik iş sendikası da öz güven sendikasına takıldı. Üyelerini tehdit ederek sendikada kalmalarını sağladığı iddia edilen sendikadan en son olarak genel başkan yardımcılarının bir gece kulübünde eğlenceleri esnasında çekmiş oldukları resimlerin sosyal medya ve üyelerine dağılması sonucu, üyelerin bizim sendikaya üyelik ücreti adı altında ödediğimiz paralar eğlence merkezlerine mi gidiyor söylemleri cıg gibi büyüyerek, istifalara neden olduğu iddia ediliyor.

En son olarak güvenlik iş sendikası genel başkanının sosyal medya üzerinde üyelerini rahatlatmak adına güvenlik sendikaları birleşmeli çağrısı sosyal medyada adeta Tİ ’ye alındığı iddia ediliyor. Hiçbir sendika ve özel güvenlik görevlisi tarafından dikkate alınmayan genel başkanın açıklanmasına eski üyeler ve eski yöneticiler tarafından, Ülkenin ve işçinin zor dönemlerden geçtiği günlerde sen ilk önce yardımcılarına sahip cık yeter gibi söylemlerin dillendirildiği iddia edildi.

 

Öz iş ve Güvenlik iş sendikası sayesinde gücüne güç kattı

Öz iş sendikası ve güvenlik iş sendikasının sayesinde büyüyen özgüven sendikası, sektör içerisinde çalışan ve faaliyet yürüten kişiler tarafından sevilmesi ve güvenilmesi nedeni ile günden güne gücüne güç katarak büyümeye devam etti. Türkiye’nin en büyük özel güvenlik sendikası olan öz güven sen büyümeye devam ederken öz iş sendikası dayanamadı ve güvenlik iş sendikası ise yarı yarıya küçüldüğü belirtiliyor.

özel güvenlik
özel güvenlik haber
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı