Özgüven sendikası

Öz Güven Sendikası Yapar Diğerleri Bakar 2019

Öz Güven Sendikası Yapar Diğerleri Bakar

Türkiye’de en son kurulan ve şu anda neredeyse liderliği eline alan Hak-iş konfederasyonu ‘na bağlı olarak faaliyet yürüten özel güvenlik sendikası olan özgüven-sen istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyümesi bazı karşıt sendikaları tedirgin ve huysuzlaştırdıkları iddia ediliyor. En son güvenlik sendikası olarak hak iş konfederasyonu çatısı altında kurulan ve ülkenin dört bir yanında kamu kurum ve kuruşlarında çalışan özel güvenlik personelleri tarafından rağbet gören güvenlik sendikası‘na sosyal medya üzerinden algı yaratılmaya çalışıyor. Antalya büyük şehir belediyesi üzerinden algı oluşturulmaya çalışıyor.

Antalya belediyesi:

çalışan güvenlik görevlileri geçmişte Türk-iş konfederasyona bağlı Güvenlik İş Sendikası ‘na üyelik gerçekleştirdikleri, sendikanın ilgisizlik, becerisizlik ve üyelerin telefonlarına bile bakmamalarından dolayı istifa gerçekleştirerek başka konfederasyonda bir güvenlik sendikasına üye oldukları belirtiliyor.

Güvenlik iş Sendika eski yönetiminde olan kişiler ile öz güven sendikasına neden algı oluşturulmaya çalışıyor diye bilgi almak istediğimizde: Öz güven sendikası şu anda çok istikrarlı ve hızlı bir yükseliş sergiliyor, artık güvenlik iş sendikasının rakibi değil, zirveye oturan öz güven sendikasına yetişmeye çalışan diğer sendikalar mecburen kendini ön plandaymış gibi göstermeye çalışmak zorunda güvenlik iş sendikası şu anda onu yapmaya çalışıyor ama öyle görünüyor ki buna özgüven sendikasının üyeleri inanmadığı gibi, özgüven sendikası kaile alıp cevap bile verme gereği duymuyor. durum böyle olunca birileri sosyal medyada yazıp çizmeye devam etmek zorunda kalıyor, şu andaki durum aynen öz güven yapar diger sendikalar bakar şeklidir DEDİ.

özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: