özel güvenlik iş ilanları

özel güvenlik, büro memuru, garson alımı gerçekleştiriliyor.

özel güvenlik, büro memuru, garson alımı Türkiye iş kurumu (işkur) üzerinden toplamda 664 kişi aranıyor. İşsiz vatandaşların son dönemlerde iş bulmak adına Türkiye iş kurumu üzerinden kendine uygun olan iş branşlarını araştırmaya devam ediyor. Korona virüs salgını sonrası işsizliğin yoğun şekilde artması sonucu birçok vatandaş çeşitli sebeplerle işsiz kaldığı bilinmekte. Bu kapsamda ise Türkiye iş kurumu istihdamın artırılması adına her gün çeşitli branşlarda personel alımı yayınlama devam ediyor. İşkur üzerinden yayınlanan ilana göre özel sektörde istihdam edilmek üzere özel güvenlik, garson ve büro personel alımı yayınladı.

Garson alımı (özel sektör)

Garson alımı Türkiye iş kurumu üzerinden toplamda 295 personel arıyor. Yayınlanan ilana göre birçok ilde değişik projelerde görevlendirilmekte üzere personel ihtiyacını karşılamak adına özel sektör işçi alımı yapacak. Yayınlanan ilanlara başvurmak ve detayları için aşağıda verdiğimiz link üzerinden başvuruları inceleyebilirsiniz.

Başvuru linki

Büro memuru alımı (özel sektör)

Büro memuru alımı için özel sektör Türkiye iş kurumu üzerinden ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlara göre Türkiye’nin birçok ilinde toplamda 276 büro personeli alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak ve detayları incelemek isteyen vatandaşlar aşağıda belirttiğimiz link üzerinden başvuru yapabilir ve detayları inceleyebilirsiniz.

Başvuru linki

özel güvenlik alımı (özel sektör)

özel güvenlik alımı son dönemlerde en çok alım yapılan iş kolları arasında olduğu bilinmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları yanı sıra birçok belediye İşkur üzerinden özel güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirmekte. Özel sektörde ise değişik illerde toplamda 93 ogg personel alımı gerçekleştiriyor. Başvuru ve detayları incelemek için aşağıda belirttiğimiz link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru linki

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: