Özel Güvenlik

Özel Güvenlik Facebook ‘ta birleşiyor

Özel Güvenlik Facebook
Özel Güvenlik Facebook

Özel Güvenlik Facebook –  Ülkemizin en buyuk iş kolları arasında olan özel güvenlik sektörü artık yeni arayışlar içerisinde olduğu görülmektedir. Özel Güvenlik Facebook üzerinde sık şekilde gruplar ve sayfalar üzerinde birleşme ve birlik olma yolunda ilerleyişini sürdürmeye devam etmeye çalıyor. Genel olarak maddi sıkıntı içerisinde olan özel güvenlik görevlileri kendi aralarında çare aramaya çalıyor. Özel güvenlik Haber siteleri aracılığı ile oluşturulan sayfalarda sorunlarını çözmeye çalışan güvenlik görevlilerinin özlük hakları ve maddi sıkıntılarını dile getirmek adına yeni Özel güvenlik Platformları aracılığı ile sorunlarını çözecekleri düşüncesindeler.

Özel güvenlik son dakika flaş haber

Son dönemlerde ülkenin başına bela olan ve ülkemizde de sıkça vakaların yaşanmasına neden olur korona virüs nedenlerinden dolayı özel güvenlik son dakika flaş haber ‘lerin sıkça araştırılmasına ve sektör üzerinden yeni çıkacak olan genelge, bilgi gibi konuları öğrenme çabasında, özel güvenlik haber site olan www.ozelguvenlik.com.tr sitemiz ise sektör içerisinde son dakika bilgileri ögg personellerine bilgi amacı ile sunmaya devam etmektedir.

İçişleri Bakanlığı özel güvenlik Haberleri

5188 sayılı özel güvenlik kanunu kapsamında içişleri bakanlığı nezdinde görevini icra eden güvenlik görevlileri, içişleri bakanlığı özel güvenlik haberleri aracılığı ile gündemi takip etmeye devam etmektedir. İçişleri bakanlığın en son yayınladığı ve 81 ilin valiliğine gönderdiği yazılı bildirisi ise Korona virüs nedeni ile Görev yapan güvenlik personelleri gelen ziyaretçi ve hastaların güvenli şekilde kontrollü şekilde, hem çalışanların, hemde vatandaşların sağlık güvenliği nedeni ile gerekli eğitimler sonrasında ateş ölçer kullanabileceğini belirtti.

Özel güvenlik sektöründe, özel güvenlik kimlik kart sahibi sayısının yaklaşık 1,5 milyona ulaşması sonucu, sektör ile ilğili bilgi sahibi olmak isteyenlerin sayısında artış olduğu bunların geneli ise sosyal medya üzerinden bilgi edinmeye çalıştığı belirtiliyor.

Özel Güvenlik Facebook
Özel Güvenlik Facebook

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu