Özel Güvenlik

özel güvenlik görevlisine saldırdı

özel güvenlikgörevlisine korona virüs şüphesiyle gelen vatandaş saldırdı ve yüzüne öksürerek ‘’bende varsa herkese bulaşsın’’ dedi. Adana ‘nın Çukurova devlet hastanesine korona virüs şüphesiyle gelen vatandaş, bahçede gezintisini güvenlik görevlisi uyarmasının ardından saldırarak  yüzüne öksürdüğü iddia edildi.  İddialara göre korona virüs şüphesi ile hastaneye gelen L.K testlerinin sonrasında hastanede bahçeye çıkan ve gezinti yapan vatandaşı güvenlik görevlileri test sonuçları çıkana kadar hastane içeresinde bulunması gerektiğini ve maske takmasının gerektiğini söyledi.

Bir süre sonra Hastanın öksürmesi üzerine güvenlik görevlileri bir kez daha uyarıda bulunarak maskesini takmasını istedi. İçeri girmeyen ve maske takmayı kabul etmeyen hasta ögg personeli ile tartışmaya başladı. Tartışma sonrası güvenlik personeline saldıran hasta güvenlik görevlileri darp etti ve ‘’bende varsa sizede bulaşsın’’ diyerek öksüren kişi polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirildi.

Özel güvenlik görevlileri darp raporu aldı

güvenlik görevlileri olayın sonrasında darp raporu alarak, kişiden şikâyetçi oldular.Güvenlik görevlilerinden Cüneyt eşli, ‘’şahsı içeri girmesi için uyardığında, ben içeri geçiyorsan sizde geçin. Bende varsa herkese bulaşsın’’ dedi yüzümü  ve elimizi çizdiğini belirtti. Polisler tarafından gözlem altına alınan zanlı test sonuçlarının ardından polis merkezine götürüleceği belirtildi.

özel güvenlik
özel güvenlik

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı