Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

Özel Güvenlik Haber güvenlik el ele

Özel Güvenlik Haber – güvenlik görevlileri ile sektör çalışanları tam anlamı ile birbirlerine güveniyor mu ?,  ögg haber sitelerine ögg ‘ler nasıl bakıyor ? gibi soruların bir an önce çözülmesi gereken konu durumuna gelmiş durumda. Sektör içerisinde çalışan özel güvenlik görevlilerinin sayısı günden güne artarken sıkıntıları da bu büyüme ile büyümekte ve büyük basın organlarına ulaşamayan Ögg ‘ler maalesef hem güvenlik sendikaları aracılığı ile, hem de kötü niyetli firmalar aracılığı ile mağdur edilmeye devam ettiği görülüyor. Gerek kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan, gerekse özel sektörde çalışan güvenlik görevlileri çeşitli sebepler aracılığı ile mağdur edildiği ve bu mağduriyetinde son dönemlerde arttığı edindiğimiz bilgiler arasında.

Özel Güvenlik Haber
Özel Güvenlik Haber

Özel Güvenlik Haber aracılığı ile kötü niyetli firmalar deşifre edilecek.

Genelde özel sektörde çalışan güvenlik görevlilerinin en büyük sıkıntılarının başında gelen, eksik veya geç yatırılan maaşların yanında, zorunlu mesai yaptırılarak eksik ve ya yatırılmayan ücretler konusunda en mağdur edilen sektör çalışanı güvenlik görevlileri olmakta. Sesini duyuramayan ve mağdur olan güvenlik görevlilerinin büyük bölümü bu gibi konu başına geldiğinde sineye çekmek zorunda kalıyor ve burada en kötü niyetli firmalar kazanç sağlarken bu gibi firmalarının çalışanlarının üzerinden haksız kazanç sağlamasının adeta önü açılıyor. Ogg haber olarak bu gibi konularda mağdur olan arkadaşlarımızın mağdur olduğu konuları devamlı gündeme getirerek.

Özel Güvenlik Haber olarak sendikalar yakın takibe alacağız

Güvenlik haber olarak sık sık güvenlik sendikalarının haberlerine yer vermeye gayret göstermeye çalışıyoruz. Bilindiği üzere özel güvenlik görevlileri için kurulduk diyen sendikalar özel sektör çalışanlarının yanına bile yaklaşmazken, kamu kurum ve kuruluşunda çalışanlarına şirin görünmek adına neredeyse her şeyi yaptıkları sosyal medya üzerinden sık sık karşımıza çıkmakta. Özel sektör çalışanlarına toplu sözleşme yapamayıp para kazanamadıklarından dolayı kamu kurumlarına yönelmiş durumdalar.

Özel Güvenlik Haber
Özel Güvenlik Haber

Edindiğimiz bilgilere göre bazı sarı sendikalar kamu kurum ve kuruluşları üzerinde çalışan güvenlik görevlilerini tehdit ederek sendikalarına üye olmaları için adeta zorbalık içinde oldukları dile getiriliyor. Elimize ulaşan konuşmalar yazışmalar sektör üzerinde çalışan güvenlik görevlilerini bilgilendirmek adına sizlerle zaman zaman paylaşılacaktır.

özel güvenlik haber facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu