Özel Güvenlik

Özel Güvenlik Haber olarak teklifimiz

Özel Güvenlik Haber – kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan Özel güvenlik görevlileri sitem ederek özel güvenlik tek tip kıyafet senin olsun diyerek güvenlik iş sendikası başkanına sitem ettiği belirtiliyor. Geçtiğimiz günlerde kendi güdümündeki bir site üzerinden yayın yapan ve neredeyse tek tip kıyafetin gelmesiyle her şeyin çözüme kavuşanacagını savunan güvenlik iş sendikası ‘nin başkanına cogu kamu kurum ve kuruluşunda çalışan güvenlik görevlileri sitem ettiği belirtiliyor.  İçişleri bakanı olan Süleyman soylunun geçtiğimiz aylarda özel güvenlik görevlilerinin tek tip kıyafet düzenlemesi yapılacağını belirtmesinin üzerine her konuyu elbiseye bağlayan güvenlik iş sendikası başkanı, sektörümüz üzerinde başka konu ve sorun yokmuş gibi konuyu içişleri bakanlığının düzenlemeye soktuğu konuyu gündeme getiriyor.,

Özel güvenlik haber, Tek tip kıyafet yerine aidat alınmasın ?

Özel güvenlik haber olarak sektörümüz üzerinde olumlu olumsuz konuları sektörümüzü bilinçlendirmek için yayın yapmaya devam ederken, güvenlik iş sendikası başkanı ve özgüven sen genel başkanına buradan çağırı yapmak istiyoruz. Özel güvenlik tek tip zaten sizin bir konunuz değildir 5188 sayılı kanun içişleri bakanlığına bağlı olarak yürütülmekte olup siz sadece bakanlığı bir teklif sunabilmekten başka yapacağınız bir konu olmamaktadır. Kıyafet konusu ile bakanlık ilgilensin, siz sendika başkanları olarak sizlere aidat veren özel güvenlik görevlilerinden ülkemizin ve işçilerin bu zor döneminde aidat almamayı gündeme getirin ? veya almayın hem işçilere en büyük katkıyı sağlamış olursunuz ve büyüklüğünüzü göstermiş olursunuz ? ne dersiniz bu düşüncemize ?

Özgüven sendikası nerede ?

Yönetim olarak adeta kendi içinde yaşayan ve yönetiminin 45 yaş üzeri emekli ve çoğunun güvenlik ile bir alakası olmayan özgüven sen adeta yine ortadan yok. Üyelilerin cogu sendikadan umutsuzken, sendikanın cogu il ve bölge başkanları da sendikadan umutsuz olduğunu ama  alternatif olmadığından dolayı ses çıkartamadıkları iddia ediliyor. Sektörde hiçbir olumlu olumsuz konuya el atmayan sendika, bu zor dönemlerde üyeleri için bir caba sarf etmediğide görülmektedir. Hak iş konfederasyonu #bizbizeyeteriz kampanyasına 1 milyon yeni türk lirası bağışlarken, yüksek aidat alan ve il temsilcilerine bile maaş vermeyen sendikadan hiç ses çıkmaması sektör içerisinde üzücü bir hal aldığı görülmektedir.

Özel Güvenlik Haber
Özel Güvenlik Haber

Özel güvenlik sektörüne hitap eden ogghaber (www.ozelguvenlik.com.tr) sitesi olarak madem çok büyük sendikayız diye öğünüyorsunuz gelin üyelerinize bir kıyak yapın ve bu zor süreçte 4 5 ay aidat almayaın hepimiz sizi ayakta alkışlayalım ?

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu