özel güvenlik alımları

Özel güvenlik kamu ‘ya alım gerçekleştiriyor

Özel güvenlik kamu ’da istihdam alanları takip etmeye devam ederken. Bir çok kamu kurumu peş peşe güvenlik görevlisi ve diğer branşlarda eleman alımına devam ediyor. Türkiye iş kurumu aracılığıyla ülke genelinde çeşitli kurumlara alımlar pandemi sürecinin bittiği ve sosyalleşmenin, düzene girdiği tarih olarak belirtilen 1 hazirandan itibaren hızlandı. Bu ilanlardan biri ise işkur araçlığı ile yayına girdi. Hacettepe üniversitesi güvenlik görevlisi ve diğer branşlarda 60 personeli işkur üzerinden alacağını duyurdu. Alımlarda özel güvenlik, temizlik görevlisi ve hasta bakım alımı yapacağını belirtti. Özel güvenlik haber sitesi olarak ilan detayları haberimizin içeriğinde.

Hacettepe üniversitesi kendi bünyesinde sürekli işçi alımı yapacağını ve bu alımları ise Türkiye iş kurumu üzerinden yapacak. Kriterleri tutan kişiler iş kurun resmi Sitesi üzerinden başvuru yapabilecekler. İlanlar yayınlanmış durumda iken. Hacettepe  güvenlik alımı ne zaman ? Hacettepe güvenlik alımı başvuru şartları

Hacettepe Üniversitesinde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Kanunun 4/D maddesi

Özel güvenlik kamu

kapsamında, 4857 sayılı iş Kanunu ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında işçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında Türkiye iş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla “Sürekli işçi” alımı yapılacak. 

Özel güvenlik kamu (Hacettepe üniversitesi) alım başvuruları

Hacettepe üniversitesine personel alımı resmi gazetede de yayınlandıktan sonra iş kurun resmi sitesinde yerini aldı. Kriterleri tutan vatandaşlar iş kurun resmi internet sitesinden 24 haziran ile 28 haziran 2020 tarihine kadar online olarak başvuru yapabilecekler.  Alo 170 numarayı arayıp başvuruda gerçekleştirebilirler.

Özel güvenlik kamu (Hacettepe) ilanı için şartlar

Hacettepe üniversitesine özel güvenlik görevlisi olarak 10 silahsız özel güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek. Adayların en az orta öğretim mezunu olması gerekmektedir.

  • Silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip lan kişilerin, kimlik yenileme sürelerinin bitimine en az 6 ay kalmış olması gerekmektedir.
  • En az b sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir.
  • Başvurunun yapıldığı tarih itibari ile 20 yaşını tamamlamış, 35 yaşını ise doldurmamış olması gerekmektedir.
  • Bağlı olduğu birimde iç ve dış alanlarda çalışmasına engel olacak bir sorunun olmaması gerekmektedir.
  • Ankara il sınırları içerisinde ikametgah etmesi gerekmektedir.

Diğer branşlarda alım yapılacak olan kişiler için aşağıdaki vermiş olduğumuz linki tıklayarak detaylara ulaşabilir ve kriterleri uyanlar online olarak başvuru yapabilirler.

özel güvenlik alımı

Temizlik personeli alımı

Hasta bakım alımı

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün