Ögg Haber

özel güvenlik karantina ‘ya alındı

özel güvenlik karantina – Korona virüsü ülkemizde Demirören medya grubuna sıçradığı iddia ediliyor. Personel olarak çalışan kişinin testleri pozitif çıktı. Dünyayı adeta yakıp kavuran korona virüsü ülkemizde de görülmeye ve can almaya başlaması ile medya grupları içerisinde ise ilk TRT çalışanlarından görülmüş şu anda ise Demirören grubu olan kanal d çalışanları ile işçide pozitif görülmüş durumda, Kanal d2nin kafeteryası kapatılarak karantinaya alındığı belirtildi.

Demirören medyada çalışan bayan güvenlik görevlisi ve stüdyo cafe olarak adlandırılan kafede çalışan ablasının korona virüs testinin pozitif çıktığı iki kardeşin hastaneye kaldırılırken cafe nin karantinaya alındığı belirtildi.

Çalışanlar yönetimi suçladığı iddia edildi

Demirören medya çalışanlarının genelinin kanalı suçladığı ve yeterli ve gerekli tedbirleri almadığından dolayı korona virüsün stüdyoya kadar girdiği iddia edilirken kanal şu anda sessiz durumda olduğu belirtiliyor.

Disk Demirören medyaya çağrıda bulundu

Güvenlik Görevlisi Nasıl Olunur
Güvenlik Görevlisi Nasıl Olunur

İstanbul da Demirören holding binasında çalışan 2 kişinin korona virüs testinin pozitif çıkması ile disk basın iş sendikası açıklamaya yapma gereği duydu.  Yüzlerce işçi ve çalışanın çay, tost gibi ihtiyaçlarını karşılamak için kantini kullanıyor, çok yoğun şekilde kullanılan bir ortam olmasından dolayı bulaşıcı hastalık riskininde yükseltiyor. Ve sadece kantinin kapatılması sonucu etkilememektedir. Yüzlerce işçi yine aynı ortamda çalışmaya devam ediyor. Açıklamalarının ardından kantinin kapatılması yeterli değildir ve tüm önlemlerin bir an önce alınması gerektiğini belirttiler.

özel güvenlik karantina sonrası tedavisinde olumlu sonuç almasını teminmi ederiz.

özel güvenlik karantina
özel güvenlik karantina

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu