Özel Güvenlik

özel güvenlik korona ‘yı yendi

özel güvenlik korona – Dünyayı etkisine alan ve büyük ölümlere neden olan korona virüsü can almaya devam ederken, bu hastalığı yenenlerinde sayısı hızla artmaya devam ediyor. Bunlardan biri ise hastane güvenlik görevlisi Faruk Erel yakalanmış olduğu korona virüsünü yenerek karantinadan alkışlar ile evine yolcu edildi.

Son dönemlerin en hızlı can alan hastalığı olarak bilenen ve 1 milyona yakın can alan korona virüsü sebebi ile tüm dünya taruz haline geçmiş durumda, Dünya ve ülkemiz bu konuda sıkı tedbirler aldığı görülse de maalesef başta sağlık çalışanları olmak cogu vatandaşımızın bu virüse maruz kaldığı bilinmekte. Son dönemlerde sağlıkta çalışan  güvenlik görevlilerinde görülen virüs nedeni ile bir meslektaşımız hayatını kaybetmiş ve bir çok ögg ‘ler ise karantina altına alınmıştı. Bu karantina döneminden en son kurtulan ise Faruk Erel olduğu belirtildi.

özel güvenlik virüsü yendi

Edirne sultan 1.inci murat devlet hastanesi ‘inde çalışan özel güvenlik görevlisi olan evli ve 2 çocuk babası Faruk Erel ‘in hastanede yapılan testi pozitif çıkmıştı. Yaklaşık 10 yıldır çalıştığı hastanede tedavi altına alındı. Ortalama 1 hafta boyunca tedavi ve gözlem altında tutulan Erel, sağlık durumunun iyi olması nedeni ile taburcu edilerek evine yolcu edildi. Bu mutlu sevincini sosyal medyada paylaşılması üzerine ise ilgi gören resimler, geçmiş olsun mesajları ile arkadaşları başarısını kutladılar.

özel güvenlik korona
özel güvenlik korona

özel güvenlik facebook sayfasında takip edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı