özel güvenlik bilgi sistemi

özel güvenlik randevu alma ‘da zorluk yaşanıyor

Özel Güvenlik Randevu Alma işlemi bir çok konuyu içine almaktadır. Özel güvenlik sektöründe çalışan her vatandaş bu işlemlere 5 yılda bir defa geçmekte olduğu biliniyor. Genel olarak büyükşehirler de kalanlar için adeta sıkıntı haline gelen güvenlik randevusu almak adeta çile haline geldiği hatta haftalarca randevu almak için gece gündüz internet başında boş bir saat arayanların olduğu belirtiliyor. Emniyet genel müdürlüklerinin yoğunluğundan dolayı cogu ilde randevu almak büyük derecede sıkıntı haline gelmekte. Haberimizin detayında madde madde sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz.

Özel güvenlik randevusu nasıl alınır ?

 

özel güvenlik randevusu aşağıda belirttiğimiz linki tıklayarak emniyet müdürlüğü özel güvenlik şube ‘de yapmak istediğiniz bölümü seçerek özel güvenlik randevuyu seçerek uygun olduğu saatteki randevuya başvuru yapabilirsiniz Linke tıkladıktan sonra 3 bölümlü bir bağlantı karşınıza çıkmaktadır. Yapmak istediğiniz işlemi seçerek bağlantının sizi yönlendirmesi ile istediğiniz bölüme ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz bölüme ulaştıktan sonra alt bölümde bulunan kimlik numarası ve doğrulama kodu girişi yaparak randevu işlemle mi gerçekleştirebilirsiniz.

Randevu Al

özel güvenlik randevu başvuruda bilinmesi gerekenler

özel güvenlik randevu başvuruda gerekli evraklar ise:

  • Evrak tesliminde başvuran kişinin bizzat müracaat etmesi gerekmektedir.
  • Özel güvenlik kimlik kartı mevcut ise tekrar kimlik harcı ödenmesine gerek yoktur
  • Vergi harcı bir defa olmak kaydıyla işleme alınmaktadır
  • Randevu gününde evraklar, size verilen takip numarası ile tekli şeffaf poşet ile içinde teslim edilmelidir (Tüm evraklar)

özel güvenlik randevu alma hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün