Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

özel güvenlik sınav giriş belgesi

özel güvenlik sınav giriş belgesi – EGM (Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı)’nin bünyesi altında çalışan İstanbul özel güvenlik şube müdürlüğü koordinasyonu tarafından planlanarak yapılmaktadır. Bilindiği üzere sektör üzerinden çalışmak isteyen kursiyerlerin sayısı her geçen gün çoğalarak artmaktadır.  Ülkemizin son günlerinde ekonomik kriz ’in etkisini yaşarken, Çoğu köklü firma ise konkartiyo (iflas) durumunu açıklaması  ile işçi azaltımına gitmesi neticesinde özel güvenlik sektörüne rağbeti artırmakta. Bunun neticesinde ise Türkiye ‘nin büyük bir işsiz kesimi Özel güvenlik hakkında internette araştırmalar yapmakta. Özel güvenlik  temel eğitimini tamamlayan kursiyerler Özel Güvenlik Giriş belgeleri ‘nin hazırlanmasının ardından Ögg sınav günlerini sabırsızlıkla beklemekte.

özel güvenlik sınav giriş belgesi

özel güvenlik sınav giriş yerleri

özel güvenlik sınav ‘ına hak kazanan adayların Ögg sınavı ‘na  giriş yaparak tabi olmalarını ve sınavı girişlerini sağlayan belgeye Özel güvenlik Sınav Belgesi Denmektedir. Ögg sınav giriş belgesi olmayan kursiyerlerin sınava giriş yapmaları mümkün değildir. Özel güvenlik giriş belgesi kurslardan alınmış olsa da, Emniyet genel müdürlüğü ve özel güvenlik şube tarafından ortaklaşa hazırlanarak eğitim aldığınız, özel güvenlik kurs ‘una  gönderilmektedir. Emniyet genel müdürlüğünün resmi sitesinden online özel güvenlik sınav yeri sorgulama yapılabilmektedir, aşağıdaki linki tıklayarak online olarak giriş bilgilerinizi inceleyebilirsiniz.

Online özel güvenlik giriş sorgulama

Özel güvenlik haber (ogghaber) olarak daha önce paylaştığımız makalelerimizi okuyarak özel güvenlik olmak isteyen kursiyerler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

özel güvenlik sınav giriş belgesi

Bizi özel güvenlik facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu