özel güvenlik sınavı

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

Özel güvenlik sınav sonuçları ve özel güvenlik sınav soruları Google ’de son günlerde en çok aranan ve cevap bekleyen sorulardan olduğu görülmekte. Geçtiğimiz günlerde sınav sorularının yayınlanması sonrası güvenlik görevlisi olmak isteyen 90. Dönem Temel Eğitim ve 66. Yenileme Eğitimi Özel Güvenlik sınavına tabi olan kursiyerlerin merakla beklediği, Ögg Sınav Sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun cevabı makalemizin içeriğinde.

Güvenlik Sınav Sonuçları

Güvenlik Sınav Sonuçları, kursiyerlerin merakla beklediği açıklama 12.03.2021 tarihi itibari ile yayınlanacağı duyuruldu. Emniyet genel müdürlüğü özel güvenlik şube tarafından bu bilgiye yer verilse de, EGM ’nin resmi sitesinden yayınlanan sınav sonuçları gecikmeler yaşanabilmektedir.  Gerek sistemsel gerekse korona virüs salgınından dolayı gecikmeler olmaktadır. Yayınlanan ilana göre 12.03.2021 tarih itibari ile ögg sınav sonuçları yayınlanacak olmasıdır. Sınav sonuçlarına ulaşmak isteyen kursiyerler aşağıda verdiğimiz bağlantıyı tıklayarak sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

https://www.egm.gov.tr/ozelguvenlik/sinav-sonuclari

Güvenlik Sınav Takvimi 2021

Güvenlik Sınav Takvimi 2021 yılının ilk sınav sonuçları olmaktadır. Güvenlik görevlisi olarak çalışma hayatını sürdürecek olan kursiyerlerin sertifikadan sonra yapması gerekenleri ve yapacakları işlemlerin detayına ulaşmak adına Ögg Haber sitemizin arama butonundan erişmek istedikleri içeriğe yazarak ulaşabilirler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün