özel güvenlik sendikaları

Özgüven sen, sektörün en güçlü sendikası

özgüven sen, sektörün en güçlü sendikası

Hak-iş konfederasyonu,  özel güvenlik sektöründe faaliyet yürüten özgüven sen Türkiye’nin en güvenli sendikası olduğu ve cogu özel güvenlik görevlisi sendikaya güven sağladığı belirtiliyor. Genelde kamu kurum ve kuruluşunda çalışan ögg personelleri

Özgüven sen ’e ilgi duydukları gibi güvendikleri dile getiriliyor. Hak-iş konfederasyonunda ve sektöre sonradan hızlı adımlarla giriş yapan güvenlik sendikası,  sektördeki sendikaları bitirdiği, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının bu ay içerisinde açıklayacağı istatistiklerde ’de lider sendika olacağı belirtiliyor.

En çok güvenlik iş sendikasından üye geldiği belirtiliyor

Türk iş konfederasyonuna bağlı faaliyet yürüten güvenlik iş sendikası bir dönem ilgi görürken, öz güven sen ’in üyelerinin memnuniyeti dolayıysa cogu kurum çalışanı öz güven sendikasına geçiş sağladığı iddia ediliyor. En son olarak güvenlik iş sendikasının kurucu üyesi ve mali sekreterlik yapmış olan Erdal ERVAN ’ın bir internet özel güvenlik haber sitelerine vermiş olduğu röportajda; ‘’sendikada 2 trilyonluk bir paranın kayıt olduğu’’ iddiası ve Sendikaya kayyum istemli dava açılması gibi sektör içindeki gündem haberlere güvenlik iş sendikasının yönetiminin bir açıklama yapmaması üzerine, üyeler tarafından konuşulan bir konu olduğu belirtiliyor. Dün ise yine bir internet sitesinde Güvenlik İş Sendikası genel başkanının Ankara,  yeni mahallede eski parayla 600 milyarlık evi olduğu iddiası ve bu iddia edilen evin tapusunun paylaşılması sendikaya üye olan ve eski yönetimdeki kişileri harekete geçirdiği kısa süre sonra, sendikaya muhalif olan ve eski yönetimindeki kişilerden bir açıklama olacağı belirtiliyor.

Sendikada bu gibi konuların iddia edilmesi ve yönetimin sessizliğini koruması üzerine üyelerin istifa gerçekleştirerek, başka sendika arayışına girdikleri, bu arayışıda öz güven sende değerlendirdikleri belirtiliyor.

Özel güvenlik haber

 

Özgüven sen
Özgüven sen

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün