özel güvenlik sendikaları

Özgüven-sen sendikası en güçlü sendika olma yolunda

Özgüven-sen sendikası en güçlü sendika olma yolunda, Özgüven-sen sendikası özel güvenlik sektöründe Hak-iş konfederasyonuna bağlı olarak faaliyet yürütmektedir. Hak iş konfederasyonuna sonradan bağlanan sendika. Türkiye ’nin ilk güvenlik sendikası olan ve yine aynı konfederasyona bağlı öz iş sendikasının geride bıraktığı.  Ve konfederasyondan tam not alarak geleceğin bir numaralı özel güvenlik sendikası, yolunda hızlı adımlar ile ilerlediği belirtiliyor.

Özgüven-sen
Özgüven-sen

Türkiye genelinde en son olarak kuruldu tam not aldı

Türkiye genelindeki kamu kurum ve kuruluşlarında, çalışan özel güvenlik ve yönetimden tam not alan sendika yönetimi. Kendilerine duyulan ilgiden dolayı mutlu oldukları ve çalışmalarında hız kazandıkları belirtiliyor. En son olarak PTT-PALL üzerinde faaliyet yürüten, özel güvenlik görevlileri ‘ninde başka sendikadan istifa ederek kendi sendikalarına geçmelerinden dolayı mutlu oldukları, ve çeşitli kurumlarda çalışan ve başka sendikada üyeliği olan işçilerin bile kendilerine liman olarak, özgüven-Sen’i gördüklerini belirten işçilerin olduğu, bununda özgüven sendikası içinde konuşulan mutlu haberlerden olduğu iddialar arasında.

özel güvenlik görevlileri sendikaya güveniyor

Çoğu kamu kurum ve kuruluşunda çalışan sendika üyesi özel güvenlik görevlilerinin, öz güven sendikasından memnun olduklarını belirttiklerini iddia ediliyor. Daha önceleri diğer sendikaları denediklerini ama huzur buldukları istedikleri zaman ulaşabildiklerinden, bir sorun olduğunda hemen ilgilerinden dolayı sevdikleri belirtiliyor.

Özgüven-sen
Özgüven-sen

KENDİ KONFEDERASYONUNDAKİ SENDİKAYA FARK ATTIKLARI İDDİA EDİLİYOR.

Türkiye ’nin ilk güvenlik sendikası olarak bilinen ve hak iş konfederasyonuna bağlı, faaliyet yürüten Öz İş Sendikası olarak bilinmektedir. ve hak iş konfederasyon ile bağlantılarının zayıf olmasından dolayı hak-iş yönetimi ile aralarının kötü olduğu, hatta konfederasyonun öz iş sendikasını ihraç etmek için çeşitli bahaneler arandığı iddia ediliyor. Hak İş konfederasyonu ile yaşanan sıkıntılardan dolayı, konfederasyon içinde alternatif bir özel güvenlik sendikası kurulduğu, ve kısa bir dönem içinde ise neredeyse ilk olan güvenlik sendikasını 2 ye katlamak üzere olduğu belirtilmekte.

özel güvenlik haber

sitesi olarak özel güvenlik sektörü üzerinde faaliyet yürüten özel güvenlik sendikalarını değerli okuyucularımız olan özel güvenlik görevlileri için yakından incelemeye devam edeceğiz.

Özgüven-sen sendikası hakkında daha çok bilgi için özel güvenlik facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu